−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 17 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Co noszą celebrytki? Desigual! I Petra Kvitova

  %19. %07. %2014      Ze świata mody

Gwiazdy są dla wielu modeli. Co zrobili (jeśli mogli coś zrobić), jak żyją, jak się ubierają. Rzućmy okiem na styl gwiazdy w kolorze. Nawet celebryci uwielbiają Desigual ;)

Petra Kvitova i jej przyzwoita kolorowa sukienka Desigual, źródło: google.com Petra Kvitova i jej przyzwoita kolorowa sukienka Desigual, źródło: google.com

W ostatnich dniach wielu tenisistka Petra Kvitová, w sukienkach Desigual . Peter zna się głównie na sporcie i jest to miła odmiana. Jej długie i legged nogi do tych miniatur są z pewnością dostrojone.

Betka Stank w Desigual Dress, Źródło: google.com Betka Stank w Desigual Dress, Źródło: google.com

Urocza aktorka Betka Stank, znana głównie z musicalu Rebel i serialu Wydawaj swoją ulubioną kreację Desigual. W tym modelu pojawiła się na kilku imprezach towarzyskich lub na Wystawie Jana Krausa. Jej smukła kobieca postać ma balonowy krój ubrań, a kolory typowe dla Desigual dają jej dildo.

Dyrektor Silvie Dymáková na szczycie Desigual, źródło: google.com Dyrektor Silvie Dymáková na szczycie Desigual, źródło: google.com

Dyrektor dokumentalny Šmejdi, Silvie Dymáková, również lubił Desigual . Na tym kolorowym szczycie Desigual możemy to zobaczyć na przykład na wystawie Jana Krausa. Kolorowy wygląd Desigual rozjaśni się, ale pozostawi konieczną elegancję i spojrzenie.

Moderator mahulena Bočanová w sztuczce Desigual, źródło: google.com Moderator Mahulena Bočanová w sztuczce Desigual, źródło: google.com

Popularna aktorka i prezenterka, Mahulena Bocanova, którą dość często widujemy w Desigual, wybrała prosty kwiatowy motyw sztuczki, uzupełniony swobodnym chłopakiem dżinsów. Południowy wygląd aktorki i śródziemnomorski kolor marki Desigual są komplementarne. I czy wiesz, gdzie Mahulena Desigual robi zakupy? To jest jasne;)

Podaruj sobie kolorowy styl i gwiaździsty wygląd. Gwiazdy i ich kolorowe stroje modowe są dla Ciebie. Bądź na bieżąco;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?