−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 30 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Converse - Ageless Sneakers

  14. 01. 2016      Different TV CZ / SK

% wideo (y, bWFs8OezM2g)%

Z nowym rokiem zespół Różny ma nie tylko nowe pomysły, więcej mocy i energii, aby dać radość w postaci najpiękniejszych elementów, ale także nowe marki na pokładzie Różne, z którymi ten wysiłek idzie jeszcze lepiej. :) Jedną z takich marek jest legendarna amerykańska marka Converse . Nie wierzymy, że nie znasz tej marki, ale wciąż możesz przeczytać o jej historii na stronie modniznacky.cz.

Dziś jednak skupimy się na najnowszej części naszej różnej telewizji , która dotyczy starszych sneakersów Converse . Na filmie można znaleźć różne modele tych tenisówek, a także bonus w postaci świetnego dodatku do wycieczek lub ćwiczeń.

Przede wszystkim nie można pominąć najbardziej klasycznej formy trampek , jaką niewątpliwie jest model w kostce . Ten but ma teraz niezliczoną rzeszę ludzi na całym świecie i nie powinieneś być wyjątkiem. ;) Nie tylko dlatego, że są perfekcyjne, stylowe i ponadczasowe , ale także dlatego, że pasują na prawie każdą okazję.

Jeśli lubisz nowoczesne klasyczne ulepszenia , mamy dla Ciebie odpowiedni. ;) Klasyczne płótno przeplata się ze skórzaną wersją, z którą można przejść w pokoju i deszczu. Dodatkowo zdobi go kostka i ciekawy pasek.

Nie zapominamy nawet o sezonie zimowym, a dla tych, którzy po prostu nie chcą rezygnować z amerykańskich mundurów nawet na zimno, mamy niesamowitą, ciepłą formę tradycyjnych sneakersów Converse . Z pewnością docenisz futro wewnątrz buta .

Wreszcie jest też stylowa wskazówka dla tego dodatku. Dla sneakersów można również kupić sportową torbę Converse , ozdobioną "All Star", jak również same trampki.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?