−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 23 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Converse - idealny wybór na ucztę

  21. 06. 2019      Ze świata mody

Nadchodzi! Letnie festiwale na świeżym powietrzu!

Czas, w którym grupa wspaniałych ludzi spotyka się, aby cieszyć się dużym dobrobytem i mieć wspaniałe (nie tylko) muzyczne doświadczenia w swoich sercach.

Nie ma znaczenia, w którym klubie pojedziesz w tym roku, są rzeczy, które należą do każdego. Przyjaciele, zabawa, dobre drinki, dobra muzyka i świetny strój! W rzeczywistości, dla kolegów, „im więcej pójdziesz w górę, tym lepiej” . Ale ponieważ jest to festiwal, a nie pokaz mody, musisz myśleć o wygodzie. Converse to dla nas wyraźny wybór w tym roku . Chodź z nami!

Z Converse od stóp do głów.

Nie lekceważ tego, czego obawiasz się podczas festiwalu. Niezależnie od tego, czy jesteś widzem z daleka, czy zanurzasz się w burzliwym kotle, spędzasz kilka godzin w wybranych butach, więc nie wolno go popychać, uduszać i po prostu czuć się niekomfortowo. Odwrotne buty sprawią, że Twoje stopy będą się kołysały, a rytm - twoją duszą.

Ale nie tylko o butach, dopasuj je do górnej części ciała. Koszulki Converse pasują do każdego, mają wszechstronne sportowe dopasowanie, są bawełniane i można je wybierać z szerokiej gamy kombinacji kolorystycznych. A kiedy wieczór się uspokoi, bluza Converse dostroi go.

Gdzie iść z portfelem, kluczami, telefonem i innymi? Rzuć plecak na plecy, będzie świetnie! Plecaki w różnych kształtach i wersjach kolorystycznych będą Twoimi wiernymi towarzyszami nie tylko na ucztę, ale także na wycieczki i wakacje.

 

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?