−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 6 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Converse - metalowe i ponadczasowe trampki

  %22. %09. %2016      Ze świata mody

Buty Converse to prawie legenda, że ​​kochają cały świat i nie są zaskoczeni, są wygodne, łatwe w utrzymaniu i można je łączyć z różnymi stylami. I rozumiecie, że stali się naszym biciem serca.

Ostatnio bardzo popularny styl "Smart and Casual" to miejsce, w którym można sobie wyobrazić wygodną elegancję łączącą, na przykład, buty sportowe z eleganckimi lub ekstrawaganckimi sukienkami, spódnice z t-shirtami i proste bluzki.Bycie innym nie jest takie proste, więc damy ci jakiś sposób na zrobienie tego. Bycie innym nie oznacza, że ​​dostajesz buty z migającą podeszwą, ale możesz wyposażyć się w proste Kostki Konwersje w eleganckim designie.

Jeśli wolisz uniwersalne kolory, te trampki są dla Ciebie odpowiednie. Te buty są zdominowane przez białą perłę, a gumowy palec świeci srebrnymi refleksami. Takie trampki pasują zarówno do strojów sportowych, jak i na co dzień. Przeciwieństwo pokazuje znowu czarne trampki ze złotymi elementami.

W tym roku trend akcesoriów metalowych urósł. Przedstawiamy różne torby i torebki lub tylko złote, srebrne lub brązowe buty.

A marka Converse zdecydowanie nie jest w tyle, czego dowodem jest kolekcja Chuck Taylor All Star Metallic - ten typ zadziwi Cię pierwszą oponą. Buty nie tylko są wygodne, ale można je łatwo dopasować do każdego stroju.

Tylko ponadczasowe trampki zaprojektowane przez chyba najbardziej znanego artystę pop art Andy Warhol mogą konkurować z konkurencją kolekcji metalicznej.

Te mają klasyczny kształt, są kostki i tkaniny i są ozdobione motywem popularnym przez Marilyn Monroe w kolorowy wzór. Jest też wyższa guma, zmiękczona wewnętrzna wkładka i gumowany palec u nogi.

Jeśli dostroimy cię do fali Converse , to był dokładnie nasz cel. Mamy zamiar go od kilku lat i jesteśmy bardziej niż szczęśliwi mogąc zaoferować ci teraz w naszym sklepie ...;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?