−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 184 godzin 39 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Converse - sneaker pasujący do świata

  08. 12. 2015      Ze świata mody

Legenda rozpoczęła się na pokładzie naszego jachtu o nazwie Different . Doceniamy legendę i z dumą chcemy ją nam przedstawić (chociaż uważamy, że tak naprawdę nie jest potrzebna). Marka Converse już istnieje na całym świecie . I dla nas oczywiste jest, że niezliczeni ludzie byli zakochani przez tak długi czas. Rzućmy okiem na to, jak powstały legendarne trampki.

Wszystko zaczęło się w Stanach Zjednoczonych w 1908 roku, kiedy marka MARQUIS MILLS CONVERSE Converse, która pierwotnie miała produkować obuwie dla zwykłych ludzi . Dopiero w 1917 roku narodziła się idea butów sportowych i marki All Star wraz ze słynnym koszykarzem Chuckiem Taylorem. Produkcja butów sportowych rozpoczęła się z pełną szybkością, wtedy tenisówki stały się najpopularniejszym butem. Dowiedz się więcej o marce Converse .

Trampki Converse stały się symbolem "buntowników" epoki, więc buty te stały się http://modniznacky.cz/converse/ hippies (60s), a później punki (70s). Każdy może dostosować swoje tenisówki zgodnie z ich przyjemnością , tworząc tenisówki z łatami, ozdobami i wzorami.

Dziś możesz wybierać spośród wielu stylów, wysokości, materiałów, kolorów i motywów. Do ciebie należy wybór klasycznych trampek z białego sukna lub ekstrawaganckich modeli. Converse, oczywiście, dzięki boomowi, nie tylko pozostała w butach, więc można kupić ubrania i dodatki od Converse, ale wciąż ma swój urok w erze, w której marka została stworzona.

Cieszymy się, że możemy zaprezentować tę legendarną markę i zaoferować ją w naszym sklepie w tym momencie. Wierzymy, że Converse to nie tylko nasze bicie serca, ale także twoje. <3

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?