−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 73 godzin 8 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Crocs - London Fashion Week

  13. 02. 2017      Ze świata mody

W ubiegłym roku marka Crocs stała się jedną z najbardziej znanych marek na świecie, prezentowaną podczas dorocznego Tygodnia Mody w Londynie . Światowy projektant Christopher Kane na Fashion Festival przedstawił nową kolekcję na sezon wiosna / lato 2017, dla której zaprojektował unikalną limitowaną edycję Marc Crocsek, ozdobioną klejnotami Jibbitz.

Oprócz motywu marmuru, Kane użył kilku ziemistych odcieni, które specjalnie wybrał do tej kolekcji. Współpraca Crocs z projektantem mody pokazała, że ​​ikoniczne chodaki są nadal bardzo popularne i nieśmiertelne. Christopher Kane twierdzi, że jego pasją jest przekształcanie codzienności w pożądany luksus. Dlatego stworzyliśmy te ponadczasowe i absolutnie fascynujące buty, które naszym zdaniem są czymś więcej niż innym.

Sam projektant powiedział, że buty Crocs są najwygodniejszymi butami, od których natychmiast się zakochał i nie potrafią wyjaśnić, dlaczego dostały etykietkę "brzydkich butów". W rzeczywistości chciał, żebyśmy pokazali światu, że nawet niewielu dostanie dużo, oczywiście inaczej mówi, że to ... może zrobić złoty pocisk;) I tak jest w tym przypadku, ponieważ ci projektanci są naprawdę piękni.

Crocs

Crocs

Crocs

Crocs

Crocs

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?