−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 8 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Crocs - London Fashion Week

  %13. %02. %2017      Ze świata mody

W ubiegłym roku, marka Crocs był zdecydowanie wśród najbardziej znanych marek na świecie, aby pokazać na corocznym London Fashion Week. Światowy projektant Christopher Kane odsłonił swoją nową kolekcję Wiosna/Lato 2017 na festiwalu mody, dla której zaprojektował unikalną limitowaną edycję marmurowych Crocsów, ozdobionych klejnotami Jibbitz.

>

Oprócz motywu marmuru, Kane użył kilku ziemistych odcieni, które wybrał specjalnie dla tej kolekcji. Współpraca Crocs z projektantem mody pokazała, że kultowe chodaki są wciąż bardzo popularne i nieśmiertelne. Christopher Kane mówi, że jego pasją jest przekształcanie codzienności w pożądany luksus. I tak powstały te ponadczasowe i absolutnie fascynujące buty, które naszym zdaniem są więcej niż inne.

Sam projektant powiedział, że Crocs to najwygodniejsze obuwie, w którym od razu się zakochał i nie może wyjaśnić, dlaczego zostały one nazwane przez firmę "brzydkimi butami". W rzeczywistości, naszym zdaniem, chciał pokazać światu, że z małej rzeczy można zrobić wiele, oczywiście można to powiedzieć w inny sposób, że z ...... można zrobić złotą kulę. ;) I to się dosłownie potwierdziło w tym przypadku, bo te designerskie buty są naprawdę piękne.

Crocs

Crocs

Crocs

Crocs

Crocs

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?