−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 58 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Crocs - nowa kolekcja butów dla Ciebie

  %01. %06. %2016      Ze świata mody

Być może wszyscy znamy popularne chodaki Crocs , "dziwne buty kosmonautów", które pojawiły się na rynku kilka lat temu i które wywołały falę sprzecznych opinii wśród nas. W końcu jednak pozytywne reakcje przeważyły ​​nad negacją i być może cały świat się w nich zakochał. Nawet imitacje, które nie mają wiele do zaoferowania, ale zostały kupione przez wszystkich po to tylko, aby się "dopasować". Marka Crocs, ale jej produkty stale się poprawiają, a teraz doświadczyliśmy naprawdę wyjątkowych i designerskich elementów.

Nie są już tylko "drewniakami", ale balerinami , klapkami , butami na platformach lub kapciami, które zdobyły przewagę w naszych dzieciach, szczególnie ze względu na ich długotrwałą wytrzymałość, wytrzymałość i niezrównaną jakość. Jak już wielokrotnie wspominaliśmy w poprzednich artykułach, są wykonane z innowacyjnego materiału Croslite , który wygląda świetnie, ale jest elegancko lekki, więc trudno go poczuć na nogach Buty Crocs mają również ortopedyczną, antyseptyczną wewnętrzną wkładkę, która dodatkowo zawiera punkty masażu, dzięki czemu są one rzeczywiście korzystne dla zdrowia.

Historia i pochodzenie tych wyjątkowych "stepperów" zostały już wspomniane w poprzednich artykułach, dlatego chcemy przedstawić Państwu najnowszą kolekcję, która jest nie tylko zapierająca dech w piersiach, designerska, pozbawiona jest smaku i stylu, ale także ekskluzywna i wygodna. Sportowe typy , ale także dla miłośników wolnego czasu, casualowej i eleganckiej mody , więc bądź zainspirowany, bo jeśli jeszcze nie weźmiesz tych klejnotów zamiast butów, uważamy, że będziesz zainteresowany obejrzeniem następujących zdjęć ...;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?