−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

CULITO FROM HISZPANIA - hiszpańska marka odzieży, którą kochamy - 23.díl - DifferentTV.cz

  30. 03. 2014      Different TV CZ / SK

% wideo (y, 2FLCt8J3C4U)%

Culito z Hiszpanii toczy się teraz jak nowa fala mody z zachodu. Każdy kawałek jest wyrafinowanym dziełem sztuki. Każdy kawałek zawiera doświadczenia z życia głównego projektanta tej marki. Culito z Hiszpanii ma swoje korzenie i siedzibę na Wyspach Kanaryjskich, dzięki czemu możemy poczuć delikatny powiew tętniącej życiem i gorącej Hiszpanii.

Marka Culito z Hiszpanii jest obecnie reprezentowana w Czechach i Republice Czeskiej, więc jeśli myślisz o jakimkolwiek punkcie sprzedaży, który jest tego wart i zasługuje na sprzedaż tej pięknej marki, nie wahaj się do nas zadzwonić. Chcielibyśmy nawiązać z nimi kontakt i dostarczyć im je.

Culito z Hiszpanii szybko stał się drugą najpopularniejszą marką na DifferentFashion.cz. I nie zawracamy sobie głowy. Z każdą nową kolekcją czekamy na następną. Co nas zaskoczy i ucieszy.

Więcej informacji o marce można znaleźć w naszym czasopiśmie: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/culito-from-spain-spanelska-znacka-obleceni-ktera-mava-s-nudou-a-sedi/

Sklep internetowy tej marki w Czechach znajduje się tutaj: http://www.differentfashion.cz/en/71-culito-from-spain

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?