−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 6 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Culito From Spain - pokaz mody

  31. 05. 2016      Different TV CZ / SK

% wideo (y, kI5ChDXaIV4)%

Piękna pogoda, której nie mogliśmy się doczekać, więc jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że tu jesteśmy. Słońce, ciepło i dobry nastrój dookoła nas. Ale co by to było latem bez właściwych letnich bitów? zrobi to hiszpańska marka z Wysp Kanaryjskich. Przyjdź i zobacz nas na pokazie mody najpiękniejszych modeli.

Hiszpańska marka Culito From Spain inspirowana jest nastrojem i krajobrazem wielkich Wysp Kanaryjskich. Nie tylko zakochujesz się w oryginalnych i absolutnie niesamowitych motywach lub projektach, ale nie będziesz zadowolony z materiału. Jest niesamowicie przewiewna, wygodna i elastyczna, dzięki czemu poczujesz się świetnie nawet w upalne dni.

A co z takimi doskonałymi ubraniami ? Cudownie, możesz dodać akcesoria od greckiej wytwórni Doca . Przynosi wspaniałą kolekcję nie tylko torebek czy portfeli, ale także pięknej biżuterii lub czapek. Możesz sprawdzić etykietę Doca w naszym poprzednim telewizorze .

Tego lata będzie inaczej , już wiemy;) Więc nie wahaj się i zdobądź najpiękniejsze kawałki teraz, nie przegap najpiękniejszych i stylowych dni tego lata.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?