−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 18 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Culito z Hiszpanii - hiszpańska marka odzieży wymachującej nudą i szarością

  28. 02. 2014      Ze świata mody

Hiszpańska marka CULITO FROM HISZPANIA jest bardzo popularna w Europie Zachodniej, a fala radości i koloru wreszcie dotarła do Czech. To dobrze, prawda? Szaraki i nuda były wystarczające;

sukienka Culito z Hiszpanii www.differentfashion.cz sukienka Culito z Hiszpanii www.different.cz

O Culito z Hiszpanii, wielu z was słyszało, ale niewielu wie, że pochodzi z kanaryjskiej wyspy Teneryfy, gdzie marka ma swoją siedzibę. Życie na tej wyspie jest także zgodne z wieloma motywami. Głównym artykułem są piękne kolorowe sukienki, a torebki Culito pojawiły się na scenie już w 2014 roku.

Kawałki Culito niosą historie, które sam przeżył główny projektant. Projekty są naprawdę robione z serca, choć brzmi to jak stereotypy. Cięcia i materiały są po prostu pewne. Każdy kawałek Culito zawiera wiele ręcznie wykonanych wyrafinowanych detali, które docenią każdy, kto lubi modę i radość w życiu.

sukienka Culito z Hiszpanii www.differentfashion.cz sukienka Culito z Hiszpanii www.different.cz

Marka Culito zakochuje się w każdej pewnej siebie kobiecie, która nie lubi ukrywać się w kącie. Każda dama lub pani może włożyć do szafy ciekawe kolory i radość.

Drukowanie tkanin Culito jest zawsze najbardziej zaawansowaną metodą, taką jak mikropigmentacja. Jedna z najlepszych technik tworzenia modnych wydruków. Wzory i historie na każdym kawałku są o wiele bardziej imponujące.

Każdy kawałek przechodzi przez ręce prawdziwych profesjonalistów. Ta praca ręczna pochodzi z ubrań, które naprawdę czuję.

sukienka Culito z Hiszpanii www.differentfashion.cz sukienka Culito z Hiszpanii www.different.cz

Inne szczegóły, które docenisz, dodają do marki Culito prawdziwe miejsce oryginalności. Będziesz świecić z Culito z Hiszpanii ... i jest boot, prawda?

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?