−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 50 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Culito z Hiszpanii - nowa kolekcja SS 18, warta grzechu

  %23. %02. %2018      Ze świata mody

Dla wszystkich miłośników hiszpańskiej marki Culito z Hiszpanii mamy świetny komunikat, właśnie przybyliśmy na naszą nową kolekcję wiosna / lato 2018 i co to jest? Cóż, LE-GEN-D-ARN! Musimy wam powiedzieć, że Culito z Hiszpanii kocha całą naszą firmę, zarówno dziewczęta, jak i dziewczyny, ale ta kolekcja jest niezrównana. Wyobraź sobie piękne sukienki, topy, spódnice i T-shirty, których design i fasony są całkowicie zgodne z aktualnymi trendami mody i są dodatkowo wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Culito z Hiszpanii

I teraz przyjrzymy się nowej kolekcji Wiosna / Lato 2018 . Jak już wspomnieliśmy, cięcia i motywy podlegają aktualnym trendom mody. Dlatego w tej kolekcji znajdziesz eleganckie, sportowe, rękawowe i oversize sukienki . Oczywiście dla marki nie można przegapić typowych kolorowych kolorów i zwariowanych motywów. Już dawno zakochałeś się w Culito z Hiszpanii i my też, ale tak naprawdę nie pozwolisz im odejść w tym roku, a my po prostu chcemy Ci powiedzieć, że zdecydowanie powinieneś złapać kawałek, bo to naprawdę coś do wyboru.

Nie mówmy tylko o sukience, ponieważ marka oferuje inne atrakcyjne elementy. Takich jak t-shirty, bluzki, topy lub bluzy. W tym roku ubrane w długie bluzki z głębokimi rowkami po bokach, asymetryczne cięcia, bluzki lub oversize topy . I możesz znaleźć wszystkie te kawałki w tej marce, więc spójrz na koszulki Culito z Hiszpanii dla kobiet .

Ale nie powinniśmy zapominać o spódnicach, które naprawdę zrobili projektanci tego roku . Ich inspiracją była popularna asymetria, przejrzyste elementy, a zwłaszcza wygodny i stylowy styl. Sukni Culito z Hiszpanii powinieneś koniecznie włożyć do swojej garderoby, drogie panie. A teraz możesz sam zobaczyć.

sukienka Culito z Hiszpanii

sukienka Culito z Hiszpanii

sukienka Culito z Hiszpanii

do góry Culito z Hiszpanii

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?