−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 0 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Culito z Hiszpanii - wiosna / lato 2016

  %15. %03. %2016      Ze świata mody

Wiosna za drzwiami, więc czekamy na najbardziej popularną porę roku. Od nas zależy, aby wybrać różne elementy w naszej garderobie, aby czuć się świeże, modne i nie do odparcia przez całą wiosnę i lato. Na szczęście zebraliśmy wielu takich adeptów, w tym nową kolekcję Culito z Hiszpanii z Wysp Kanaryjskich.

Piękna pogoda z natury obejmuje sukienki damskie . Dlatego wybraliśmy najciekawsze i oryginalne sukienki z kolekcji wiosna / lato 2016 wszystkich naszych marek, w tym Culito z Hiszpanii. Ale sukienki nie są zdecydowanie wszystkim, co ta marka oferuje. Możesz wybierać spośród kilku spódnic , które również są tego warte.

Culito z Hiszpanii słynie z pięknych wzorów , które przypominają o upalnym lecie. Motywy przedstawione na poszczególnych sukienkach i spódnicach inspirowane są Wyspami Kanaryjskimi, a więc wiadomo, że kolor i oryginalność nie będą koniecznością.

My w Different.cz uwielbiamy dzieła Culito z Hiszpanii nie tylko ze względu na wspomniane już oryginalne projekty, ale również ze względu na materiał. Jest niewiarygodnie lekki, przyjemny dla ciała, ale również elastyczny , dzięki czemu sukienka doskonale kształtuje sylwetkę.

sukienka Culito z Hiszpanii

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy Culito z Hiszpanii . Możesz wybierać spośród wzorów kwiatowych, tropikalnych i zwierzęcych. Na sukienkach można znaleźć tulipany, tropikalną dżunglę, ale także flamingi, ważki lub bardzo ciekawe motyle, które zagracają wiklinowy kosz i przypominają latający balon. Nie ma, oczywiście, nawet popularnych odbitek z motywów hiszpańskich balkonów, wnętrz czy scen życia codziennego.

Culito z Hiszpanii można znaleźć w naszym e-sklepie w czarno-białych i kolorowych stylach różnych motywów. Dlatego uważamy, że dobrze wybierzesz dla siebie, a twoje lato będzie gorące, oryginalne i stylowe, a także sukienki i spódnice od Culito z Hiszpanii.

spódnica Culito z Hiszpanii

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?