−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 147 godzin 12 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

CZAPKI ZIMOWE W DIFFERENT.CZ

  %30. %11. %2018      Different TV CZ / SK

Czapki zimowe

Brrr. Jest zimno, prawda? I to Cię zaskoczyło? Jeśli odpowiedziałeś TAK, to dzisiejsze video z Different TV jest dla Ciebie.

>

Nie oszukujmy się. Właściwie to duży mróz też nas trochę zaskoczył, ale i tak byliśmy przygotowani. Wiesz dlaczego? Bo choć było jeszcze ciepło, my wciąż wybieraliśmy i szukaliśmy najlepszych modów, które mogłyby nas reprezentować i zdobić przez całą zimę.

Więc przejdźmy do tego. Zebraliśmy kilka naprawdę luksusowych elementów, które mogą wyglądać jak męskie, ale panie również wyglądają w nich bardzo, bardzo ładnie. Jak te kapelusze Calvin Klein w różnych stylach. Z prostym logo CK lub z haftem CalvinKleinJEANS. Nawet Nika i Simcha wyglądają dobrze :)

Ale jeśli wolisz pompony, nie ma problemu. Deha czy Calvin Klein mają dla Ciebie kilka sztuk. Więc to od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz.

I wiecie co? Mamy kilka nowych pozycji prosto z naszego warsztatu Differenta. Na nadchodzącą zimę mamy kilka czapek z pomponami, do których wykonania przyłożyliśmy naprawdę dużo uwagi. Wykonane są w Czechach i z miłością.

GIFT TIPS

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?