−20 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA20Kończy za 29 godzin 10 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Black Friday 2020

  29. 01. 2019      Ze świata mody

Co to jest Czarny Piątek, dlaczego musisz kupować podczas "wakacji", jak to wszystko się zaczęło i kiedy będzie ten Czarny piątek? Tego dowiesz się w tym artykule. już krążysz w dzienniku, a Czarny piątek jest świętem wszystkich miłośników zakupów.

Czarny piątek

Co to jest Czarny piątek?

Łatwo powiedzieć, że Czarny Piątek rozpoczyna gorączkę przedświątecznych zakupów, gdy rozpoczyna się okres sprzedaży i rabatu zarówno w sklepach internetowych, jak i offline. Puste półki, burdy i kolejki milowe. Wygląda tak bardzo w USA i Kanadzie. Czarny piątek powstał w Stanach Zjednoczonych Ameryki. To zawsze dzień po Święcie Dziękczynienia, czwarty piątek listopada. Ten czarny piątek wychodzi 29 listopada.

Jak to się wszystko zaczęło?

Dlaczego to jest "Czarny piątek"? Historia nazwy Czarnego Piątku jest bardzo ważna, a jedna z nich mówi, że po Święcie Dziękczynienia w USA tradycyjnie następowało wielkie zatłoczenie, ponieważ ludzie byli zajęci toczeniem po zakupy. Właśnie z powodu zatłoczenia i innych problemów z ruchem, ten dzień został przypisany czarnemu w 1960 roku.

W Czechach firma Apple wprowadziła tradycję Czarnego Piątku w 2011 roku, oferując kilka produktów ze zniżką. Od tego czasu pomysł ten został przejęty przez kilka czeskich sklepów, a dziś można skorzystać ze zniżek w prawie wszystkich sklepach i sklepach. W naszym sklepie internetowym masz pewność, że nie będziesz mógł wybrać swoich wybranych elementów. Maksymalna z myszką i klawiaturą.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?