−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 27 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Czas na trendy bieliznę

  %06. %04. %2020      Ze świata mody

3 kwiecień został poświęcony drobnym rzeczom z naszej garderoby, bez których większość ludzi nie wyszłaby ani z domu. Międzynarodowy dzień bielizny skusił nas do tego, abyśmy rzucili okiem na ciekawe nowości i atrakcyjne promocje. Nie daj ich sobie uciec ani Ty!

W światowych metropoliach można w ten dzień zobaczyć na przykład marsze w bieliźnie. A ponieważ ten narazie nie oferujemy, sprawimy Ci radość w inny sposób. Rozpalimy Cię nowymi modelami światowych marek i rabatamy, które są tego warte i nie można im się oprzeć. Jeśli już jakiś czas temu zastanawiasz się nad tym, że trzeba uzupełnić swoją garderobę jakąś nową bielizną, to właśnie dzisiaj jest ten odpowiedni dzień.

Bielizna, to pierwsza rzecz po której sięgniesz, kiedy się ubierasz. Nie powinna być uważana tylko jako praktyczna odzież, powinna być radością. Powinna się podobać Tobie i temu, komu ją pokażesz. Nie musi, ale może podlegać najnowszym trendom. Może być klasyczna, ale również nietradycyjna. Ukryta, ale również lekko pokazana. Zależy tylko od Ciebie, jak ją postrzegasz, jaki masz gust a w czym Ci komfortowo.

Oczarują Cię modele Calvin Klein z logiem lub na przykład niezwykłe designy marki Tommy Hilfiger? Obaj te fenomeny modowe oferują popularną klasykę, ale również kolory lub kroje, które ożywią każdą garderobę. A ponieważ główną rolę każdej bielizny nadal gra komfort, w każdym tym modelu poczujesz się jako pączek w maśle.
Jeśli ale lubisz trochę zaszaleć, wypróbuj boksery marki Slippsy oraz Styx, w tych z pewnością będziesz się cieszyć codziennie i możesz dopasować się również do swojej drugiej połówki. Ponieważ te dwie marki oferują modele w jednakowym designu dla kobiet i mężczyzn.

Slippsy

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?