−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 47 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Czechosłowacki MISS! Jesteśmy dumnym partnerem

  %22. %02. %2015      Ze świata mody

Staliśmy się dumnym partnerem czesko-słowackiego MISS. Twój ulubiony sklep internetowy Different.cz ubrać będzie finalistów w piękną sukienkę Desigual z nowej kolekcji. Nasz partner w modzie, DifferentTV , został partnerem medialnym, dzięki czemu nie przegapisz żadnego materiału zza kulis. Przeprowadzimy wywiady z finalistami i wiele ciekawych informacji dotyczących zawodów.

Czech-Slovak Miss Czech-Slovak Miss

Odlewania dla czesko-słowackiego MISS rozpoczynają się w dniu 1.3.2015 . Więcej informacji na stronie www.cs-miss.eu .

Nawet czesko-słowacki MISS jest nieco "inny" niż my;) Czesko-słowacki MISS nie rozwiązuje problemu, czy zawodnicy mają dziecko, ile mierzą, i inne szczegóły, które zdecydowanie nie są dobre dla ich piękna i charyzmy.

Twarz tego projektu to tegoroczna piękna mama, modelka, MISS ANDREA VEREŠOVÁ , która będzie moderować ostatni wieczór galowy z Mira Hejda.

Czesko-słowacki projekt MISS odbywa się pod skrzydłami organizacji non-profit Beauty in the Heart, a misja charytatywna pozostaje.

Wkrótce opublikujemy historię konkretnego klienta, któremu tym razem będziemy pomagać sobie nawzajem dzięki naszym darowiznom. W tym roku prawdopodobnie zostanie wybrany klient, który potrzebuje psa asystującego. Szkolenie asystentów psów jest bardzo kosztownym przedsięwzięciem i właśnie na tym zbieramy finanse.

Piękno nie dotyczy tego, kto był częściej na leżaku. Piękno musi mieć ludzi w sercu. Tylko w ten sposób możemy uczynić nasz świat choć trochę ładniejszym. Dlatego jesteśmy dumnym partnerem tego projektu!

A więc proszę, opiekuj się czesko-słowackim MISS i bądź "inny"!

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?