−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 23 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Czy panowie noszą koszulkę pod kamizelką?

  08. 01. 2018      Jak się ubrać

Cześć,

Chciałbym zapytać, czy dżentelmeni noszą koszulkę pod kamizelką?


Eva Altmannová

Odpowiedź

Drogi Evo,

to jest bardzo indywidualne. To zależy od pogody i tego, co sprawia, że ​​panie są wygodne, co im najbardziej odpowiada. Zwykle mężczyźni noszą koszulkę pod koszulą, ale nadaje się do swobodnego stroju z otwartą koszulą. Pod koszulą w skafandrze noszone są t-shirty lub T-shirty wykonane ze specjalnych materiałów, które znajdują się dokładnie na ciele i nie tworzą niepotrzebnych tłumaczeń pod koszulą.

Jeśli chodzi o twoje pytanie, możemy powiedzieć TAK, że mężczyźni noszą koszulkę i koszulę pod koszulą w garniturze . Ale generalnie ci ludzie są podzieleni na dwa obozy. Nie można t-shirty i smokingi komplementować, podczas gdy inni myślą o gęsiej skórze, gdy myślą o następnej warstwie.

Widzimy to tak. Bielizna (w tym T-shirt lub kamizelka) została pierwotnie zaprojektowana, aby uzyskać jak najmniej plam. Ponadto bielizna chroni ludzi przed nieprzyjemnymi, gryzącymi materiałami. Koszulka lub koszula pod koszulą rozgrzewa się w miesiącach zimowych, chroni koszulę przed potem i plamami od dezodorantu, a także zapobiega przedostawaniu się włosów na klatce piersiowej. Nie możemy dać ci jednoznacznej odpowiedzi, może doradzimy Ci przeprowadzenie osobistej ankiety i zapytaj ludzi wokół ciebie.

Miły dzień, Nikol z www.different.cz