−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 45 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Czy ważne jest, aby wiedzieć, który kolor bardziej Ci odpowiada? Tak!

  09. 12. 2014      Ze świata mody

Jeśli uważasz, że nie ma znaczenia, jaki kolor nosisz, będę musiał odrzucić ten pomysł. Promienie światła trafiające w Twoje ubrania odzwierciedlają odcienie kolorów wpływające na twoją skórę. I ten kolor nie jest po prostu nieprzyzwoity. Niektóre na twojej twarzy wyglądają, jakbyś jadł coś złego, a inne po prostu robią zmarszczki, które próbujesz zachować. Każdy z nas ma kolor, który jest naszym ulubionym, w którym błyszczymy i słyszymy, że nam pasuje. Taki kolor daje pewność siebie, starzeje się i jesteś w nim piękniejszy.

Jednak nie chodzi tylko o kolor, ale o konkretny odcień, który można znaleźć w makijażu. Jeśli zastosujesz prawidłową linię oczu wraz z odpowiednim odcieniem, będziesz miał pełną twarz, jakby promienie słoneczne uderzyły cię nawet w pochmurną pogodę. Jeśli wierzysz, że niebieskookie drzewa mają tylko cienie w odcieniach niebieskiego i zielonkawo-zielonego, jesteś w błędzie. Musisz ujednolicić kolor skóry i koloru włosów.

Kolorystyka Kolorystyka

Typ ciepła wiosennego

Jeśli twoja skóra ma kolor kości słoniowej, półprzezroczystą bladą i opalać się głównie na czerwono, powinieneś wybrać delikatne pastelowe odcienie niebieskiego, szaro-zielonego i turkusowego. Spróbuj również złotego koloru. Linie powinny być raczej szare lub brązowe, a nie czarne.

Typ zimnego lata

Czy twoja skóra świeci na słońcu? Wtedy beżowe odcienie z różowymi odcieniami będą dla ciebie odpowiednie. Cienie lub brązowe, zamiast szarego lub czerwonego, pasują do oczu. Nie pomylisz się z żółtym. Linie oczu powinny być raczej zielone, turkusowe lub ciemnoszare.

Ciepły jesienny typ

Ciepły odcień szampana lub głęboki złoty beż, od tanu do czerwieni. Czy on ci coś mówi? Ciemnobrązowy lub czarny tusz do rzęs i linie w cieniach, które powinny mieć bursztynowy, ceglany, turkusowy lub orzechowy odcień.

Typ zimowy zimowy

Czy jesteś drzewem oliwnym, czy masz twarze takie jak Królewna Śnieżka? Wtedy najlepiej jest połączyć jaskrawe kontrastujące kolory, biało-szare srebrne cienie i odcienie węgla. Będziesz miał czarne linie i tusz do rzęs może być czarny. Codzienne wybory powinny być przyzwoite.

Być może wybrałeś swój typ i poczujesz się lepiej dzięki swojemu kolorowi w tym przedświątecznym pośpiechu. Tak miłe wakacje.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?