−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 31 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Czym był INNY 2014?

  %24. %12. %2014      Ze świata mody

Kolejny rok w różnych rytmach powoli dobiega końca i zaczynamy już balansować. Co nowego w naszym kraju? A co nas czeka?

Spaces

W połowie roku dowiedzieliśmy się, że zatrzymujemy się, aby wejść. W siedzibie naszej firmy w Rooseveltova 9 budujemy obecnie piętro nowego biura na piętrze nowego biura (w dawnej już jesteśmy jak sardynki) i jeszcze raz powiększymy magazyn. Być może potrwa to co najmniej sześć miesięcy.

Desigual - sklep Plzen, Rooseveltova 9 Desigual - sklep Plzen, Rooseveltova 9

Internet i nowa domena

Na szczęście polubiłeś nowy projekt strony internetowej. Wdrożyliśmy wiele nowych funkcji i wciąż dostrajamy i rozwiązujemy nowe przejście przez koszyk. Jeśli masz jakąś wskazówkę, napisz do nas. Robimy to za Ciebie.
Aby uprościć dyktowanie przez telefon i wpisać adres naszego e-sklepu, w końcu kupiliśmy domenę www.DIFFERENT.cz . Zaczynamy powoli używać go w reklamach i nadal możesz z niego korzystać. Teraz do ciebie należy pisanie www.different.cz lub www.differentfashion.cz;)

I dostroiliśmy nasze logo! We at Different od samego początku robimy nasze serca, więc wykorzystaliśmy je w logo. Jeśli ci się nie podoba, nie martw się - przyzwyczaisz się do tego i zobaczysz, że to lubisz;)

Different.cz - Twój e-shop mody Different.cz - Twój e-shop mody

Facebook i inne sieci społecznościowe

Ponad 21 000 fanów, jak my na Facebooku. Nadal jest naszym głównym kanałem, na którym lubimy się komunikować. Naprawdę czytamy wszystkie twoje wiadomości na naszej stronie, więc nie bój się iść tam z nami;)
Kliknij na naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Different.cz/ na "I Like This", a następnie na "+ WATCH";) Facebook nie pokazuje wszystkich naszych innych publikacji. Wtedy niczego nie przegapisz i zawsze będziesz na zdjęciu;)

Obracamy go na wszystkich innych portalach społecznościowych. Najważniejsze z nich to:

Instagram - https://www.instagram.com/Different.cz/

Google+ - https://plus.google.com/+DifferentfashionCz

Facebook DifferentFashion.cz Facebook DifferentFashion.cz

Nowe marki

Lecimy na całym świecie i szukamy dla Ciebie nowych marek. Już od stycznia możesz spodziewać się jednej pięknej nowej marki akcesoriów do mieszkania. I jesteśmy pewni, że się w niej zakochacie. I będziemy dalej patrzeć, nasza podróż jest daleka od końca;)

Skarpety Happy Socks - jedna z nowych marek na Different.cz Skarpety Happy Socks - jedna z nowych marek na Different.cz

Magazyn mody

Zmodyfikowaliśmy i rozbudowaliśmy zespół redakcyjny, a inny magazyn rośnie i rośnie ...

Magazyn mody - inny Magazyn mody - inny

Metody płatności

Znowu debugowaliśmy te dane, a na koniec poziom błędu przy korzystaniu z naszych metod płatności spadł do małych wartości procentowych. Ty sobie radzisz! ;) A jeśli coś zawiedzie, zadzwonimy do ciebie, a my dopracujemy to razem. Ale jeśli masz problem w dowolnym momencie, zadzwoń na naszą infolinię: 773 002 808;)

Metody płatności na Different.cz Metody płatności na Different.cz

Różne telewizory

www.DifferentTV.cz - możesz znaleźć wszystkie filmy razem w tej domenie. Ale nadal możesz przeprowadzić nas przez kanał YouTube: https://www.youtube.com/differentfashioncz ;) Niektóre filmy mają ponad 8000 wyświetleń, więc widzimy, że Different TV stała się częścią twojego świata mody;) DZIĘKUJĘ!

Różne TV - Fashion Internet TV Różne TV - Fashion Internet TV

Encyklopedia marek modowych - ModniZnacky.cz

Zrobiliśmy projekt, z którego jesteśmy dumni. Największa czeska encyklopedia marek modowych. Przeczytaj o historii i niesamowitych historiach ikon mody na świecie. Bardzo nam się to podoba. Więc uważamy, że będziesz;)

Encyklopedia marek modowych Encyklopedia marek modowych

Oczywiście nasz zespół trochę się rozwinął i zrobiliśmy kilka innych projektów, które uczczymy następnym razem :)

Ale wciąż jest jedna rzecz, która nigdy się nie zmieni. Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy kochają modę i otaczające ją rzeczy. Jesteśmy zespołem, który ciągnie jedną linę i mamy nadzieję, że jest to dokładnie to, co doceniają nasi klienci. A w 2015 roku przywieźemy do Czech ciekawe światowe marki, komunikujemy się z naszymi klientami i sprawimy, że wszystko będzie nieco INNE;)

Kiedy robisz coś ze swoim sercem, droga może być celem.
DZIĘKUJEMY, ŻE SPOTKALIŚCIE Z NAMI, ŻE W 2014 ROKU.

... i piękne Święta Bożego Narodzenia i inny rok 2015! ;)
Cały zespół www.different.cz

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?