−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 46 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Degustacja nowej kolekcji butów Melissa na jesień i zimę 2017 roku

  %29. %05. %2017      Ze świata mody

Buty plastikowe Melissa, które kochamy i buty bardzo często lubimy. A od czasu nowej wiosny / lata 2017 Melissa Collection, którą mieliśmy na sobie w ten piątek, mamy dla ciebie odrobinę lekkości. Złożyliśmy dla Ciebie kilka artykułów z kolekcji jesień / zima 2017, chętnych. Więc możesz je teraz nosić i będziesz pierwszy. Wyobraźmy ich sobie.

Buty Melissa z otwartym topem na podwyższonej platformie Puzzle wprowadziło kolekcję Wiosna / Lato, jesienna kolekcja o tym kształcie kontynuuje, w ciemniejszych odcieniach i tematycznych kolorach. Te luksusowe brązowe buty na platformie są bezkonkurencyjne, ale rozpoznaj je sam. Imitacja podeszew juty w postaci plastiku Melflex nie czyni błędu. I nie trzeba mówić o zapachach do żucia.

Buty Melissa

Wraz z nową kolekcją znów pojawiają się kolczaste baleriny , wskazówki trwają już kilka lat, przestają się budzić i już wracają. Szczyty są w porządku, uwielbiamy palce. Nowa plastikowa balerina Melissa o nazwie Maisie II w kolorze czarnym lub beżowym sprawi, że zakochasz się. I nie tylko z powodu ich luksusowego kształtu, zapachu i komfortu, ale po to, abyś był i że masz je na nogach.

Melissa ballerina

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?