−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 184 godzin 44 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Denim Mania bierze - modne wskazówki od dżinsów

  24. 05. 2019      Ze świata mody

Czy jesteś mężczyzną czy kobietą,
Denim, którego potrzebujesz.

Denim . Materiał, który możemy śmiało i dumnie nazwać uniwersalnym. Od lat ma stałe miejsce w modzie , zarówno w zwykłych sieciach odzieżowych, jak i światowych markach. Uwielbiamy go we wszystkich kolorach, w wielu krojach i wzorach. Jeśli jeszcze się nie odważyłeś, przestań się wahać, zdecydowanie nie obok.

 

Ale jeśli już ulegliście denimowym płynom, to na pewno weźmiecie zapierające dech w piersiach wiadomości dotyczące wiosny / lata 2019 od naszych marek.

Powinniśmy zacząć od nieśmiertelnej klasyki. Dżinsy. Fundamentem jest zawsze dobrze dopasowany, zadbany krój, najbliższy sercu i szczegóły, które przyciągają przechodniów.

Damskie jeansy Desigual są właśnie takie. Idealnie pasują, ozdabiają je subtelnym, ale niepowtarzalnym haftem, a noszenie ich jest przyjemnością. Dla mężczyzn są modne szorty z trzema denimami, dla osób noszących kobiety z pewnością się obejrzą ...

Jeśli chodzi o górną część ciała, są one niezastąpionym elementem dżinsowej kurtki, idealnym na wiosenne i chłodniejsze letnie wieczory lub denimowe koszule, które pasują do każdego niezależnie od płci, wieku i sylwetki. Na przykład spróbuj Desigual z zabawnymi szczegółami i ulubionym Mickey Mous lub top Deha w interesującym darmowym kroju.

Trzymaj pod czapką! Sięgnij po dodatek, który doprowadzi każdy strój do perfekcji. Czapka Calvin Klein jest unisex , więc dziewczyna, mężczyzna może ją założyć, lub spróbować „trybu pary”, aby nie obwiniać siebie za to piękno :-) Ta czapka dżinsowa Tommy Hilfiger jest przeznaczona wyłącznie do łagodnego seksu i jest naprawdę elegancka.

Panie teraz, wyostrzcie swoje zmysły! To będzie coś dla ciebie. Desigual torebka, która ma „ciało”. Na początku, a właściwie na drugi rzut oka, wygląda jak dżins. Ale w rzeczywistości jest on wykonany ze skóry syntetycznej, z korzyścią dla łatwiejszej konserwacji. Taka „Desigualka” z pewnością jest dodatkiem, który wielu miłośników dużych, przestronnych i szczególnie ponadczasowych torebek pragnie połączyć ze strojami codziennych i niezwykłych dni.

Dodatkowo możesz uzupełnić ją o denimowe trampki , niezależnie od tego, czy jest to ta sama marka czy ikona buta - Converse .

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?