−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 44 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual 2014 Sports Collection - 27.díl - DifferentTV.cz

  %23. %06. %2014      Different TV CZ / SK

% wideo (y, CzhAheNwAso)%

Najnowszym dodatkiem do Desigual w tym roku jest nowa kolekcja sportowa. Szeroka gama produktów sportowych, w których nie można przegapić dopasowania lub biegania, odbywa się we współpracy z fabrykami sportów światowych. Jakość to pierwsza klasa, a Desigual jest w pełni zaangażowany w rozwój branży sportowej.

Na przykład kolekcja butów jest doskonała. Istnieją buty sportowe Desigual do biegania, tańca i innych aktywności w domu. Po dopasowaniu butów Desigual wykonasz paradę;) Desigual oferuje także sportowe spodenki, t-shirty, spódnice, bluzy, kurtki, legginsy i bardziej sportowe elementy.

Kolekcja sportowa Desigual może oczywiście być dostrojona. Możesz dopasować szorty i koszulkę w tym samym wzorze. To samo dotyczy innych części.

Możesz przeczytać więcej o kolekcji sportowej w naszym magazynie: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/nova-sportovni-kolekce-desigual-jen-u-nasna-na-differentfashion-cz/

Możesz kupić kolekcję sportową Desigual wyłącznie w Republice Czeskiej tutaj: http://www.differentfashion.cz/en/113-desigual-sportovni

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?