−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 49 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual Akcesoria kuchenne są marzeniem każdej stylowej gospodyni domowej

  %27. %04. %2015      Ze świata mody

Wiosna jest wszędzie wokół nas, spędzamy więcej czasu na dworze, promienie słońca polegają na nas, a wszystko jest bardziej kolorowe na raz. Kto by tego nie spodobał?! I właśnie taka piękna wiosna i świeżość to nowa kolekcja Desigual Living , czyli akcesoria domowe. Dzisiaj przedstawimy kolekcję akcesoriów kuchennych Desigual, która jest tak niesamowita, że ​​my kobiety w ogóle nie chcemy wychodzić z kuchni :)

Zestawy są zawsze wykonywane po 3 rzeczach. Desigualowy fartuch kuchenny, mata kuchenna i kuchenne rękawiczki Desigual, dzięki czemu można dokładnie dostroić wszystko w jednym.

Pierwszy zestaw to urocza biel z czarnymi kropkami i kolorowymi kwiatami o nazwie Desigual Polka Dots. Zestaw jest dwustronny, az drugiej strony można wyczarować inny, bardziej przyzwoity wariant. Fartuch ma uniwersalny rozmiar i wiąże się z szyją i talią. Rękawica jest przeznaczona do noszenia na prawej ręce, ale dzięki motywom z drugiej strony można ją nosić po lewej stronie.

Zestaw Desigualowy Polka Dots Zestaw Desigualowy Polka Dots

Inną kolorową opcją jest wesoły kwiatowy z paskami i motywami tropikalnych kwiatów na białym tle. Fartuch Desigual ma kilka ozdobnych guzików na piersi. Ten zestaw o nazwie Jungle stworzy prawdziwą dżunglę w kuchni :)

Zestaw Desigual Jungle Zestaw Desigual Jungle

Dla miłośników typowych motywów Desigual jest to prawdziwie kolorowy wzór z wzorami księżyca i geometrycznymi motywami.

Desigual Moon Fartuch Desigual Moon Fartuch

Już czwarty zestaw w kolejności nowej kolekcji naczyń kuchennych Desigual to delikatny design Cadaques w świetle różowych odcieni z motywami róż.

Desigual Cadaques Pad kuchenny Desigual Cadaques Pad kuchenny

Ostatni zestaw kuchenny to fartuch, rękawiczki i podkładka w odcieniach moreli o kontrastowym niebieskim kolorze z typowym wzorem mandalowym.

Zestaw Desigual Mandala Zestaw Desigual Mandala

Więc nie zapamiętajcie kuchni i odświeżcie wiosenne wzory nowej kolekcji Desigual to piękne miejsce, w którym rodzą się miliony smaków! Bądź inny z Different.com !

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?