−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 57 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual - bajkowe motywy i edycje limitowane

  14. 12. 2018      Ze świata mody

Bajkowe motywy i edycje limitowane? Również taka jest kolekcja marki Desigual jesień/zima 2018. CocaCola, Myszka Miki lub Star Wars? Marka modowa Desigual nawet w tym roku nie jest wyjątkiem i śledzi aktualne trendy modowe, dlatego nawet Ty możesz dzięki niej być na czasie. Chodźmy rzucić okiem na dowolne produkty. 

Chyba jest tylko parę osób, które nie znają CocaColę i mało kto woli Pepsi. Krótko mówiąc, CocaCola to ogromny brand, który jest na pierwszych miejscach w ranginkach na całym świecie, nie tylko w przemysłu spożywczym, ale również w modzie. Marka Desigual przedstawia motyw z logiem marki CocaCola na kurtce, koszulce, kamizelce lub na trampkach. 

Desigual

Desigual

Już pewnie każdy wie, że Myszka Miki świętuje 90 lat od swojego powstania, dlatego wiele projektantów mody i marek modowych tę legendarną animowaną i przede wszystkim bardzo popularną postać, do tegorocznych kolekcji zamieściło. I marka Desigual nie była wyjątkiem. 

Desigual

Desigual

Desigual nie zapomina nawet o dzieciach. Nawet odzież dziecięcą Desigual znajdziesz u nas w naszym sklepie internetowym. Dla dziewczynek przygotował nawet kilka produktów z motywem Myszka Miki i dla chłopców popularny Star Wars.

Desigual

Desigual

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?