+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

Desigual Coats - inspirowany nową kolekcją

  28. 10. 2015      Different TV CZ / SK

% wideo (y, nyss-KTJigo)%

Czy myślisz o oryginalnym, stylowym i pięknym płaszczu Desigual ? Mamy kilka wskazówek dotyczących Twojego płaszcza z kolekcji Desigual FW15. Płaszcze zawsze były jednym z najważniejszych i najbardziej popularnych przedmiotów w Desigual, ale wydaje się, że w tej kolekcji robimy więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Nagrzeją się i będziesz wyglądać naprawdę luksusowo.

Dzięki ulubionej modnej telewizji internetowej, Different TV, możesz zobaczyć, jak wyglądają na ciele i w ruchu. Bardzo lubimy czarno-biały fartuch, ponieważ wygląda naprawdę niesamowicie luksusowo. Zarówno edycja, jak i materiał.

Płaszcze Desigual po prostu wysadzają świat, a każda kobieta, która kocha modę i świeży design, z pewnością się z nimi spotkała. I pewnie przynajmniej jeden z nich wisi w szafie;) Więc spróbuj i zainspiruj się w tych 3 minutach pełnych stylu i hiszpańskiego temperamentu;)

Opublikowany przez: Milan Polák

Podobał Ci się ten artykuł?

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje