−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 12 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual Home Furnishings - Kitchen Collection for Cooking Enjoyment

  23. 03. 2014      Ze świata mody

Większość z nas spędza więcej czasu przy stole, niż nam się wydaje, a my możemy sprawić, że nasz czas będzie przyjemniejszy. Marka desigual stworzyła zestawy kuchenne, które są oryginalne i rozświetlają każdą kuchnię. Te niesamowite akcesoria do mieszkania wykonane są w połączeniu fartuch, gogle i pad.

Desigual Patch Fartuch kuchenny www.differentfashion.cz Desigual Patch Fartuch kuchenny www.differentfashion.cz

Fartuch - najważniejszą rzeczą w gotowaniu jest fartuch. Ten jasny fartuch Desigual z geometrycznymi motywami ma wiązanie na plecach i możesz dopasować długość za pomocą paska na szyję. Jest to 100% bawełna i możesz być pewien, że dzięki temu fartuchowi będzie świecić tylko w kuchni.

rękawice kuchenne Desigual Mitt Patch www.differentfashion.cz rękawice kuchenne Desigual Mitt Patch www.differentfashion.cz

Patch Snap - w tym kolorowym wzorze, ten sam motyw zawiera praktyczną rękawicę lub zatrzask, który jest wykonany z motywem tylko po prawej stronie, po lewej jest fioletowy bez motywu. Materiał jest dwustronny i 100% bawełny. Z tą przekąską gotowanie będzie fajne :)

podkładka kuchenna Desigual Floralia www.differentfashion.cz podkładka kuchenna Desigual Floralia www.differentfashion.cz

Mata Floralia - kolejny element w kuchni to kolorowa podkładka z motywem Floralia. Rozmiar wkładki to 20x20cm i 100% bawełna.

kuchenne rękawiczki Desigual Mitt Floralia www.differentfashion.cz kuchenne rękawiczki Desigual Mitt Floralia www.differentfashion.cz

The Floralia Snack - podkład z tego samego motywu jest również wykonany z zatrzasku, który jest po drugiej stronie różowy i ma praktyczną pętlę.

Desigualowe maty kuchenne www.differentfashion.cz Desigualowe maty kuchenne www.differentfashion.cz

Stół kuchenny może być wzbogacony o inne matowe deski Desigual o okrągłym kształcie, które również mają dopasowany lub kwadratowy warkocz z różnymi motywami i kombinacją wszystkich kolorów. Desigualne akcesoria do mieszkań rozbudzą Twój dom;)

Po prostu wybierz według gustu;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?