−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 58 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual living - bądź stylowy

  %16. %03. %2017      Ze świata mody

Marka mody Desigual to nie tylko rzeczy do ubrania, buty, torebki i modne dodatki, ale także akcesoria modowe do życia. Nowa kolekcja Desigual Living jest boska, a teraz odbudujemy jej największe klejnoty.

Kolekcja jest podzielona na cztery główne kategorie . Każda kategoria nosi swoją nazwę - Sauvage, Exotic Jeans, Essential i Nordic Mood. W każdej kategorii znajdują się wszystkie akcesoria domowe - niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć swój salon, łazienkę, sypialnię czy siebie. Krótko mówiąc, można znaleźć ubrania domowej roboty, ręczniki, ręczniki kąpielowe, szlafroki, poduszki dekoracyjne lub pościel.

Zaletą są gospodarstwa domowe wyposażone w proste wnętrze . Na przykład, jeśli masz białą łazienkę, możesz wyposażyć ją w inny wzór co miesiąc i nie będziesz tylko czekać na nią. To samo dotyczy innych pomieszczeń. A przede wszystkim nie powinieneś zapominać, panie też. Ponieważ Desigual jest również domowym sposobem , staniesz się domem dla gwiazdy, a nie domu rodzinnego. Więc przedstawmy najgorętsze kawałki.

Życie desigualne

Kobieca odzież domowa Desigual jest zawsze stylowa i wyjątkowo wygodna. Desigual oferuje domowe koszulki, kamizelki, szorty, spodnie, piżamy lub szlafroki z różnych materiałów i krojów. Uwierz nam, że świetnie wyglądasz i czujesz boskość.

Desigual homewear

Twoja łazienka wyposażona jest w ręczniki designe i ręczniki różnej wielkości, od najmniejszej do największej. Możesz także wybierać spośród wielu materiałów i wzorów. Dodatkowe ręczniki mogą być również używane na inne okazje, najlepiej na nic, na słońcu.

Ręcznik Desigual

Sypialnia jest idealna do pościeli w jasnych lub pastelowych kolorach. Możesz wybierać spośród dwóch rozmiarów - klasycznego łóżka pojedynczego lub francuskiego koca . Należy zauważyć, że powłoka poduszki nie jest zawarta w opakowaniu i musi być zakupiona osobno. Nie powinniśmy zapominać o dekoracyjnych poduszkach Desigual, aby ożywić swoją sypialnię, pokój dziecięcy i salon.

Desigual Pościel

Możesz także zainspirować się filmem " Different TV" , w którym nie tylko zaprosimy Cię do sypialni, ale również wyjaśnimy ci wszystko szczegółowo.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?