−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 147 godzin 9 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual na Tygodniu Mody w Nowym Jorku

  %24. %10. %2013      Ze świata mody

Pokaz mody Desigual w Lincoln Center w mieście drapaczy chmur był jak zwykle w radosnym nastroju. Modele śpiewały, uśmiechały się od ucha do ucha i tańczyły. I jak zawsze, Desigual wymyślił coś oryginalnego - popisały się nie tylko modelki, ale i artyści. DJ Amber Le Bon, córka piosenkarza Duran Duran, lub modelka Yasmin Le Bon, która jest stałym bywalcem nocnej sceny życia w Londynie.

Amber Le Bon dla Desigual Amber Le Bon dla Desigual

W 2009 roku Amber została uznana za najseksowniejszą córkę wśród celebrytów. A dlaczego Desigual wybrał właśnie ją? Podobno za jej naturalność i wojowniczy styl :)

Kolejną gwiazdą pokazu była Talli Lennox, córka piosenkarki Annie Lennox, która występowała w najbardziej prestiżowych magazynach na świecie i łączy modeling z byciem artystką. Jej charakter łączy w sobie bohemę i temperament, dlatego doskonale reprezentuje ubrania Desigual.

Tali-Lennox-with-Desigual1

Dlaczego Talli? Ponieważ jest ona obrazem wolnego ducha i wyrafinowania.

Oprócz tych dwóch gwiazd - Talli i Amber - na wybiegu pojawiły się modelki z każdego kontynentu. Wszyscy byli ubrani w najróżniejsze stroje i dodatki o różnych fasonach. Wyglądały bardzo seksownie, były pełne kolorów, królowała radość i figlarność. W końcu o to właśnie chodzi w Desigual!

Zabawa na pokazie DesigualZabawa na pokazie Desigual

Niektóre modelki nawet tańczyły:)Niektóre modelki nawet tańczyły:)

Dlaczego się marszczyć? Desigual jest stworzony do uśmiechania się. Dlaczego się marszczyć? Desigual jest stworzony do uśmiechania się.

Płaszcz Desigual z kolekcji wiosna/lato 2014Płaszcz Desigual z kolekcji wiosna/lato 2014

Na poniższych zdjęciach widać, że zespół kreatywny marki odzieżowej i obuwniczej Desigual włożył również wiele wysiłku w to, aby modelki wyglądały na szczęśliwe i uśmiechnięte na wybiegu. I wykonali naprawdę świetną robotę! Jeden z uczestników zauważył, "Modele byli atrakcją całego pokazu, byli uśmiechnięci, tańczyli i ich szczęście było zaraźliwe:) Kiedy pokaz Desigual dobiegł końca, większość publiczności również się uśmiechała."

Każda modelka znalazła na swojej tarczy instrukcje jak być Desigual :) Każda modelka znalazła na swojej tarczy przewodnik po byciu Desigual :)

"La vida es chula""La vida es chula"

Modelkom bardzo podobał się pokaz Desigual Modelkom bardzo podobał się pokaz Desigual

>

Tak wyglądała garderoba każdej z modelek Tak wyglądała garderoba każdej z modelek

Modelka dziękuje projektantom Desigual Modelka dziękuje projektantom Desigual

Czy jesteście tak samo podekscytowani kolekcją wiosna/lato 2014 jak my? Ale nie uprzedzajmy faktów, przed nami jeszcze jesień i zima;) Nową kolekcję Desigual znajdziecie tutaj: DESIGUAL

>

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?