−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 27 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual - nowa kolekcja jesień / zima 2013

  %03. %09. %2013      Ze świata mody

Przedstawiamy historię miłości, miłości do mody, opisaną przez desigualistów . Nowa kolekcja jesień / zima 2013 nazywa się We Love, a miłość jest pełna nadchodzącego sezonu.

"We Love" odzwierciedla tę całą kolekcję i jest prawdziwym wyznaniem miłości dla wszystkich obecnych i przyszłych klientów Desigual. Chcemy Cię rozpieścić, abyś wszedł do naszego świata i stworzyć emocjonalną więź, aby być bliżej Ciebie. Nasza miłość jest bezwarunkowa, tak jak powinna być miłość - ślepa. Lubimy wszelkiego rodzaju ludzi i mamy nadzieję, że wszyscy ludzie, różne style i mentalność pokochają nas. Chcemy wszechogarniającej miłości. Chcemy, aby nasza La Vida es Chula była uniwersalna i odzwierciedlać trzy podstawowe koncepcje, które mają sens - Seks, Zabawa i Miłość. Aby osiągnąć ten cel, tym razem zmieniliśmy kierunek i spojrzeliśmy w naszą przeszłość, aby zidentyfikować prawdziwą istotę Desigual, która czyni nas wyjątkowymi.

Desigual - Seks, zabawa i miłość Desigual - Seks, zabawa i miłość

Termin SEX odzwierciedla nasze spotkanie z najbardziej obiecującą odzieżą społeczną. Łączy w sobie elementy takie jak koronki, kwiaty, cekiny i niezrównane kombinacje czerwieni i czerni. W tym sezonie określenie "Sex" jest reprezentowane przez czarny koronkowy nadruk. Płaszcze żakardowe występują w biało-czarnych, dzianych kurtkach, ale także w płaszczach w stylu Chanel, idealnie przeprojektowanych w stylu Desigual.

Wręcz przeciwnie, FUN odzwierciedla DNA Desigual. Dla Galactic stworzyliśmy gładsze koła dla kobiet, które wolą mniej ekscentryczną odzież. Oprócz tradycyjnych galaktycznych kółek, kolekcja zawiera nowe motywy etno i uderzającą grę symetryczną.

Desigual i graj z symetrią Desigual i graj z symetrią

Termin LOVE odzwierciedla codzienne miejskie i ludowe trendy. Part of Love pochodzi z wojskowymi kurtkami z kapturem w typowym desigualskim stylu, a może z parą poduszkowych spodni. Etniczne wzory, odbitki fotograficzne lub sukienki z niejednolitym ściegiem będą wyróżniającym się motywem.

Pojęcie miłości i trendów ludowych Pojęcie miłości i trendów ludowych

Barokowy, romantyczny i francuski - to esencja cyklu Christian Lacroix. Kluczowymi elementami są dzianinowe i żakardowe sukienki w typowej palecie kolorów - białej, czarnej, czerwonej. Jesienne części kolekcji będą zdominowane przez zieleń, fuksję i khaki.

Desigual i Cirque du Soleil - to połączenie mody i cyrku odnosi sukcesy od wielu sezonów. W tym sezonie pojawia się nowy element - pop-art i motyw zwierząt zebry. Kolekcja Cirque du Soleil jest wciąż mocna i czerpie inspirację z urzekających plakatów cyrkowych.

Desigual i Cirque du Soleil Desigual i Cirque du Soleil

Zwraca esencję Desigual - być innym ... więc bądź inny;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?