−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 59 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual SS 16 - Kolekcja sportowa

  30. 03. 2016      Ze świata mody

OSTRZEŻENIE: Ten artykuł jest przeznaczony dla osób, które lubią dbać nie tylko o swoje wewnętrzne piękno, ale także o zewnętrzne. Tamtadadáááá ... Drogie panie, nowa kolekcja Desigual na sezon wiosna / lato 2016 prezentuje całkowicie olśniewającą, wyjątkową i funkcjonalną kolekcję sportową.Zbliża się wiosna i lato, więc spędzamy wolny czas w fitnessu lub "bieganiu" zaniedbanymi kilometrami, aby strącić trochę funtów lub ukształtować naszą niedoskonałą postać z powrotem do doskonałości i satysfakcji. śpimy i pocimy się, ale czasami nie czujemy się tak dobrze , że powinniśmy mieć taki występ, ale z pewnością zasługujemy na dobre uczucie i wiesz dlaczego, ponieważ to uczucie sprawia, że ​​jesteśmy szczęśliwi i szczęśliwi.

Czy myślisz, że jeśli pójdziesz do pracy, a wieczorem nie dostaniesz spalonej energii, żeby dogonić jedzenie, czy to uczucie się pojawi? Jest to możliwe, ale odkryliśmy znacznie ciekawszą opcję . Dobre wrażenie, jak czujemy się wewnętrznie, jest tym, na co wyglądamy . Niestety, do widzenia, tak jest! A ponieważ doszliśmy do tego "gró" na czas, chcemy Ci je przekazać w postaci pięknego, stylowego i bardzo funkcjonalnego stroju przeznaczonego do sportu i rekreacji Nowa, wiosenna i letnia kolekcja Desigual na rok 2016. Wygodna teraz usiądź, miej oczy, poczuj smak i zainspiruj się, ponieważ 3 ....... 2 ...... 1 .... TERAZ zaczynamy!

Przede wszystkim najważniejszą częścią każdego stroju sportowego jest dobrze dobrany i jeszcze lepiej wyglądający but. Buty Desigual spełniają oba te aspekty, są funkcjonalne, elastyczne, mają miękkie podeszwy i są prawie niekomfortowe na stopach, między innymi są zaprojektowane i nikt z was nie może być przeoczony.

Buty sportowe Desigual

Odzież sportowa Desigual jest jedną z najbardziej funkcjonalnych, solidnych i stawianych. Na przykład sportowe legginsy, które mamy w różnych wzorach, są popularne np. Z szerokim, obszytym rąbkiem, który można ściągnąć, aby pasował do figury. Legginsy Desigual mają dodatkową wentylację pod kolanami i są odpowiednie dla wszystkich aktywności sportowych . Wykonane są z oddychającego materiału, który zasysa pot, a ponadto tworzą świetną figurę .

Legginsy sportowe Desigual

Ważną częścią stroju jest również górna część. T-shirty, t-shirty lub topy z funkcjonalnego, chłonnego i wygodnego materiału to marka Desigual. Odzież sportowa Desigual wykonana jest z wygodnego, elastycznego materiału, który nadaje się do wszystkich sportów. W takiej sportowej kamizelce poczujesz się świetnie i będziesz w niej pięknie wyglądać .

Desigual

Uświadom sobie, że taki strój po prostu się nie pomyli. Jednak Desigual nie zapomniał ani kurtek sportowych, ani toreb . Ale nie zapominaj o trybie picia, który pomoże Ci z butelką filtra Bobble , która dzięki unikalnemu filtrowi węglowemu pozbędzie się zanieczyszczonej wody . Dodatkowo możesz zmienić filtr, aby tworzyć projekty w różnych kolorach w zależności od nastroju. Butelka może wytrzymać 150 przefiltrowanych litrów . Zwykle konieczna jest wymiana filtra po każdych 2 miesiącach .

Bobble Sports Bottles Sports

Wiesz, ćwiczysz, pijesz i poci. Mimo to chcesz tylko dobrze wyglądać. Nie bój się, Desigual zawsze o Tobie myśli i jest to zestaw najbardziej oryginalnych ręczników Desigual .

Ręcznik kolorowy Desigual
Umieść więc w torbie górę, dół, buty, butelkę i ręcznik i możesz iść. Mamy nadzieję, że pokochasz nie tylko ubrania, ale także wygląd, ale także siebie. Mamy nadzieję, że osiągniesz wyniki z największą satysfakcją. #budtedifferent ... ;-)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?