−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 55 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual SS 2016 - Nowe i stylowe torebki

  28. 02. 2016      Ze świata mody

Desigual z każdą kolekcją ma lepsze i bardziej oryginalne wzory, style i pomysły. A ponieważ nie jesteśmy w tyle, przedstawimy Ci najlepszy asortyment akcesoriów. Tym razem chodzi o torebki. Więc usiądź wygodnie, zrób ujęcie i zainspiruj się.

Pierwszym typem, który przedstawimy, jest Bandolera . Każdy ma Bandolera, ponieważ jest składana i praktyczna. Ta torebka ma główną kieszeń, którą można zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego, z małymi, sąsiednimi, otwartymi kieszeniami, takimi jak klucze lub telefon komórkowy oraz mniejszą kieszenią na suwak. Na zewnątrz torebki znajduje się mniejsza kieszeń zapinana na zamek na drobiazgi i mała kieszonka pod nią. Torebka posiada odpinany pasek, który można dopasować do dowolnej długości. W naszym sklepie możesz wybierać spośród kilku wzorów i kolorów, które możesz z łatwością dopasować do każdego stroju. Podobnie jak ten rodzaj sztuki afrykańskiej w projektowaniu jean.

Torba Artigowa Desigual Bandolera

Jeśli wolisz mniejszą, wygodniejszą torebkę, polecamy typ Toulouse . Torebka jest niewielka i można ją nosić z paskiem jako crossbody, ale również jako papier firmowy. Jeśli spojrzysz na praktyczną część torebki, znajdują się dwie główne kieszenie, aw wewnętrznej kieszeni znajdziesz mały boczny zamek błyskawiczny i dwie małe kieszenie. Piękna wersja, którą możesz nosić na imprezy towarzyskie, to czarna torebka Toulouse Emma ze złotym wykończeniem.

Torebka Desigual Toulouse Emma.

Jeśli wolisz większe wymiary, mamy dla Ciebie kilka typów. Idealne dla Ciebie wpisz McBee, London Rotterdam lub Sewilla . Torebka marki McBeh ma główną kieszeń zapinaną na zamek, która zawiera mniejsze przylegające kieszenie na drobne przedmioty. Z przodu torebki znajduje się jedna mniejsza kieszonka na patent, a także zapinana na zamek kieszeń z tyłu. Dodatkowo posiada odpinany, regulowany pasek na ramię, można go również nosić jako crossbody.

Klub Kultury Desigual McBee

Typ London ma główny schowek z zamkiem błyskawicznym i trzema kieszeniami wewnętrznymi. Pęczek kieszeni ma ze wszystkich stron torebkę, z których niektóre są zapinane na zamek, inne są patentowane, a inne luźne. Torebka ma krótkie rączki i długą regulację, dzięki czemu możesz wygodnie nosićw dłoni, ale na ramieniu.

Torebka London Med Tanika

Kolejny świetny produkt, który oferuje Desigual to Rotterdam . Torebka jest większa i bardziej praktyczna w swoim rozmiarze, ponieważ jest ukryta w mniejszym notebooku lub większym notatniku. Torebkę można przewieźć przez ramię, ma odpinany pasek , ale także w dłoni . Posiada dwie przednie kieszenie na mniejsze przedmioty i jedną główną kieszeń zamykaną na suwak, która zawiera przylegające kieszenie na drobne przedmioty .

Torebka Desigual Rotterdam Far West

Ostatni wymieniony typ to torebka o nazwie Seviila . Ta torebka ma główny schowek na zamek błyskawiczny i zawiera trzy mniejsze kieszenie, odpowiednie do przechowywania telefonu i innych rzeczy. Praktyczne kieszenie można również znaleźć na zewnątrz, po bokach torebki, a z tyłu jest kieszonka na patent. Możesz wygodnie nosić tę torebkę na ramieniu, w dłoni i wieszać na przedramionach. Obejmuje również długie, odpinane szelki .

Desigual Sevilla Selene Handbag

W naszym sklepie oferujemy wiele innych rodzajów, stylów i wzorów, więc nie zwlekaj i zobacz, co oferuje kolekcja Wiosna / Lato 2016 .

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?