−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 39 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigual SS19 - nowa kolekcja wiosna / lato 2019 już teraz i tutaj!

  %21. %12. %2018      Ze świata mody

Violata, tak, dobrze czytasz, chociaż to tylko Boże Narodzenie, ale wiemy, że jest to pierwszy, który nosić w nowym roku wiosną i latem i już to wiesz. Nowa kolekcja Desigual na wiosnę i lato 2019 właśnie wylądowała w naszym sklepie i nie możemy winić jej za bycie boskim. Nie bój się, zdecydowanie nie zostawiamy piękna samej sobie, podzielmy się nią z Tobą, teraz i tutaj!

Choć dopiero zaczyna się zima, my, jak co roku, zaopatrujemy się w sklep internetowy na nadchodzący sezon. Ale to nie zmienia faktu, że jest pełen pięknych i praktycznych elementów, których teraz nie używasz. Desigual, który możesz nosić przez cały rok, tylko w zimową "letnią" sukienkę możesz zrobić małe pończochy i kosačkami.Tílka kardigany i t-shirty ze stylowymi szalikami.

Nawet obecna kolekcja jest pełna projektów, uwięzionych kawałków. Niektóre są również wielofunkcyjne, więc za jedną cenę. torebki, teraz masz torebki. Koszt jednego buta, masz dwa z wymiennymi taśmami. W skrócie, Desigual poprawia się i zaskakuje rok po roku.

Od modnych dodatków możesz oczekiwać kolorowych, ale także porządnych torebek w popularnych wzorach i kształtach, ale także w wielu nowych wzorach. Na portfelach, szarfach lub biżuterii . Poza tym, osądź sam siebie.

Damski płaszcz Desigual

Damska koszula Desigual

sukienka damska Desigual

Desigualowa torebka

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?