−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 55 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigualowe torebki w e-sklepie

  %18. %11. %2015      Different TV CZ / SK

% wideo (y, t11O3RKOLt8)%

Torebki Desigual to kompletna gwarancja na prezent gwiazdkowy. Są oryginalne, ciekawe, piękne i luksusowe mrugnij Każda kobieta uwielbia torebki :)

Miłuj też swoją torebkę od Desigualu , albo zapisz ją Jezusowi. Z pewnością chciałbyś wiedzieć, co chcesz. My to wiemy. Nawet nasz Jezus wciąż pyta mrugnij W tej części modnej telewizji internetowej "Different TV" prezentujemy piękną limitowaną kolekcję torebek i portfeli o nazwie Kate.

Torebki i portfele w tej limitowanej kolekcji Desigual to marsala i luksusowa czerń. Oba wyglądają świetnie i stylowo; Torebka Desigual Kate Malta w tradycyjnej teczce. Ta torebka ma odpinany pasek, który sprawia, że ​​jest nawet noszona na ramieniu jako crossbag.

Kształt większych i świetnie wyglądających eleganckich torebek Desigual San Francisco jest bardzo popularny w poprzedniej kolekcji. Ta torba jest oczywiście naszą największą kartą atutową. Dlaczego? Ponieważ po prostu ją kochamy uśmiechnij się

Wybierz swoją piękną i oryginalną torebkę Desigual i ciesz się tymi świętami Bożego Narodzenia;) Będą tego rodzaju, w jaki je robisz ... i zalecamy, aby były piękne mrugnij Bądź inny ...

Opublikowany przez: Milan Polák

Podobał Ci się ten artykuł?