−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 55 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigualowe trampki

  %31. %03. %2015      Different TV CZ / SK

% wideo (y, uZiWQCDu-g8)%

W 58. części gry DifferentTV.cz patrzymy na sneakersy Desigual . Nudne, obcisłe buty bez jednego pomysłu nie dbają już o but, więc byłoby miło spojrzeć na oryginalne buty. Mamy je dla ciebie;)

Desigualowe tenisówki są tym, czego szukasz. Są produkowane bezpośrednio w Hiszpanii, więc jakość tych butów może być bezpośrednio strzeżona przez Desigualem o wiele bardziej, niż gdyby były wykonane w Azji. Hiszpańska produkcja obuwia znana jest na całym świecie, ponieważ buty z tego kraju zawsze były ciekawe i zawsze bardzo dobre.

Ponieważ Niemcy są znane z samochodów, więc Hiszpania do produkcji obuwia. Buty Desigual są w wielu wariantach kolorystycznych w tej kolekcji. Może w tej złotej beżowej kombinacji są po prostu świetne. Możesz dopasować swój strój do tych kolorów właśnie dzięki tym butom Desigual ;)

Jesteś również popularny od początku tegorocznego buta w kategorii PROJEKTANTY BUCIKI na Different.cz w kombinacji w kolorze czerwonym. Zwłaszcza te bez sznurówek są twoim największym hitem, który wybrałeś na zakupy.

Dziękujemy za to i już mamy wszystkie brakujące rozmiary, więc jeśli nie możesz znaleźć swojego rozmiaru butów, to wiesz, że wkrótce się pojawią;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?