−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Desigualowe trampki nie można przegapić w bucie!

  %09. %05. %2015      Ze świata mody

Nowa fala Desigual Shoes z kolekcji Wiosna / Lato 2015, którą już przeczytaliście w poprzednim artykule. Nasze ulubione to sneakersy Desigual. Kochasz ich ze względu na ich wygodę i nie będziesz chciał ich zdjąć z nóg. I co jest najważniejsze? Większość butów Desigual powstaje w Hiszpanii, gdzie Desigual stopniowo przenosi całą produkcję swoich butów!

--- NOWA KOLEKCJA DESIGUALNA DO KUPOWANIA TERAZ ---

A teraz wydaje się, że są to tenisówki z nowej kolekcji;)

Desigual Sneakers Lola Desigualowe trampki Lola

Ten kształt butów jest bardzo popularny. But jest tekstylny, a obwód, pięta i palce to skóra w jasnobeżowym kolorze. Podeszwa zawsze kontrastuje z kolorem obuwia. Tenisówki są zawsze zamiennymi satynowymi sznurowadłami. Dostępne w 5 kolorach.

Inne projekty z nowej wiosennej kolekcji Desigual są w dwóch jaskrawych, kolorowych wzorach. Mają kontrastową gumową podkładkę w białym kolorze, ozdobioną paskiem w kolorze buta. Trampki są tekstylne, a czasem uzupełniane skórzanymi piłeczkami. Pokochasz je głównie dzięki miękkiej podeszwie.

Desigual sneakers Florence Desigual sneakers Florence

Nowatorskie buty z tej kolekcji to sneaker, który jest również elegancki. Że to nie jest możliwe? Tutaj masz dowód! Desigualowe trampki są bez gumy w kolorze butów i mają wyższą platformę, dzięki czemu poczujesz się wysoko. Buty są tekstylne i można je nosić od wiosny do jesieni. W każdym razie, lepiej zawsze je zdejmować w nocy :).

Desigualowe trampki Terrenal Desigualowe trampki Terrenal

Wszystkie buty Desigual można znaleźć na different.com . Podobnie jak cała nasza Różna Drużyna, czy oczekujesz zaniku mrozów i hupsena na swoich tenisówkach? Może więc niedługo będzie :)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?