−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 29 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - czerwiec 2019

  %24. %07. %2019      Ze świata mody

Tropikalne upały ogarnęły nie tylko nas, ale także nasze szafy. Lato jest w pełnym rozkwicie, a my w naszym ulubionym serialu „Napisali o nas” spojrzymy ponownie na to, co jest noszone i zalecane przez nasze ulubione czasopisma. Idealny do upałów tropikalnych to zakładanie jak najmniejszej ilości warstw i ubrań. Przewiewne i oddychające elementy, w których nie będziemy się pocić.

Nie w tropikach, ale na pewno w lecie, stylowe i wygodne buty niewątpliwie obejmują espadrilky, jako zalecany magazyn dla kobiet. Wśród najlepszych utworów są na pewno espadrilky skórzana marka Emu Australia . Emu to nie tylko słynne walenki z prawdziwej owczej skóry i wełny, ale także wiele innych, nawet letnich butów.

W Burda Style znajdziesz inspirację dla 1 modelu i 2 lóżek. Podstawowy kolor konstrukcji tego stroju to czarny, biały i pudrowy. Podstawa jest prosta, dostrojona ponadczasowymi akcesoriami. Na przykład oryginalna torebka marki Disaster Designs w czarno-białym wzornictwie, która mimo wszystko pasuje do wszystkiego.

W magazynie Glanc znajdziesz inspirację w postaci gorących wiadomości, że zdecydowanie nie możesz przegapić swojej letniej garderoby, drogie panie. Potrzebuje gorącej torebki Calvin Klein , którą pokochasz we wszystkich strojach i na różne okazje.

Błyskawica dla kobiet

Błyskawica dla kobiet

Burda Style

Burda Style

Glanc

Glanc

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?