−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 59 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - grudzień 2015

  05. 01. 2016      Pisze o nas

Obchody Nowego Roku w Boże Narodzenie i Nowy Rok minęły, ponieważ wszyscy czytaliśmy grudniowe wydanie czasopism. A ponieważ strony z grudniowych numerów były wypełnione różnymi poradami na Boże Narodzenie , nie można pominąć naszych różnych elementów. Zobacz, co czasopisma polecają pod koniec 2015 roku.

Wiemy już, że śnieg i mróz nie znikną nawet w naszym kraju, więc naprawdę musisz zdać sobie sprawę, że lekka kurtka już nie wystarcza. Myśleli o twoim cieple w magazynie magazynu Cosmopolitan . W grudniowym wydaniu można znaleźć ciepły i stylowy różowy kolor z holenderskiej szkockiej i sody.

Tworzenie prezentu dla mężczyzn to jedna z najtrudniejszych grudniowych dyscyplin. :) Właśnie dlatego starasz się ułatwić odbiór magazynu Motor Speed , który poleca męskie akcesoria od Scotch & Soda. Jesteśmy pewni, że twój dżentelmen sprawi radość z motyla, szalika czy spinki do mankietów nie tylko pod drzewem.

Nie zapomnieli o kobiecych dodatkach w magazynie Katka . Tam, na miejscu słodzone w burgundowe kolory, polecają przyzwoity zegarek OPS! Okładki , które wraz z bransoletkami stają się coraz bardziej popularne w świecie akcesoriów.

Nowy rok to także nowe możliwości. Spraw, aby siebie lub twoich bliskich byli szczęśliwi , nawet jeśli już sprzątasz drzewo. ;) To radość!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?