−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 55 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - grudzień 2017

  24. 01. 2018      Pisze o nas

Można by powiedzieć, że grudniowe pisma będą pełne świąt, ale tak nie jest. Chociaż grudzień jest miesiącem Bożego Narodzenia. W grudniu już dekorujemy nasze domy, kupujemy jedzenie w magazynie, ale głównie kupujemy prezenty świąteczne, więc możemy znaleźć odpowiednie stroje na zimową pogodę lub na świąteczną deskę. Rzućmy okiem na to, co polecają nasze ulubione czasopisma.

Inspirowane czytelnikami Cosmopolitan wskazówki na prezenty świąteczne. Wśród rzeczy materialnych polecił także różne doświadczenia. Niemniej jednak, ludzie, którzy szukali prezentów dla swoich delikatnych połówek, również mogli tu zainspirować. A ponieważ ogólnie wiadomo, że kobiety z biżuterią i torebkami zwykle niczego nie psują, mogą czerpać inspirację w postaci torebki Fornarin , która zdecydowanie nie jest oryginalna.

Porady dotyczące świątecznych prezentów pomogły również czasopisma Linda , które przyciągnęło trzy wspaniałe prezenty: Desigual , portfel Santoro i szczęśliwe skarpetki Happy Socks z motywami świątecznymi w pudełku upominkowym. A co by było na Boże Narodzenie bez Bożego Narodzenia? Magazyn Home polecił luksusowe łóżka Melli Mello , które możesz zaoferować swoim bliskim, a może nawet sobie, i spędzić Boże Narodzenie w stylowym łóżku.

Cosmopolitan

Cosmopolitan

Linda

Linda

Strona główna

Strona główna

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?