−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 16 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - kwiecień 2016

  27. 09. 2016      Pisze o nas

Będę tam w kwietniu. I znowu, księżyc jest pierwszą pełnią księżyca na wiosnę, ale często martwimy się kwietną pogodą. Możemy jednak powiedzieć, że kwiecień jest miesiącem, w którym kwitnie pąki, twarze i moda. Krótko mówiąc, pierwsze słońce dobrze nam idzie, więc nie boimy się eksperymentować z kolorami. Czarny i brązowy powoli znikają w szafkach, a my jesteśmy bardziej kolorowe w kolorze. Które można było zobaczyć w dowolnym kwietniowym numerze swoich ulubionych czasopism.

Kwiecień to także miesiąc, w którym entuzjaści sportu ośmielają się wybiegać w naturze lub na ulice, czy gdziekolwiek indziej, nie tylko na siłownię. Inspiracja do stroju sportowego można zobaczyć w Women 's World BeActive , gdzie oferujemy ważną część stroju sportowego - plastikową butelkę Bobble . Dla praktycznych butelek zatrzymamy się na chwilę. Czy znasz Memobottle ? Plastikowa butelka, którą po prostu chowasz w kieszeni spodni lub torebce? Możesz to zobaczyć w magazynie Joy.

Akcesoria są ważną częścią każdego stroju. Rozróżniają nas. Bardzo ciekawymi akcesoriami są włoska marka Ops! Objects , którą można zainspirować w czasopiśmie Chvilka pro tebe . Katka poleca nowość świata plastiku, jakim jest marka obuwia Zaxa . A " Błyski dla kobiet" to twarz wszystkich dżinsów, na przykład, torebka dżinsowa Desigual .

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?