−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 41 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - kwiecień 2018

  24. 05. 2018      Pisze o nas

Pogoda życzy nam w tym roku od kwietnia i zaczęliśmy ubierać się w ubrania, spodenki, a nawet stroje kąpielowe prosto z zimowych kurtek. Co będziemy nosić latem? Jaką inspirację ma dla nas świat mody? Patrzymy na nasze ulubione czasopisma, które nie bardzo interesują się letnimi strojami. Więc usiądź i daj się zainspirować niezwykłą ilością modnych kawałków, których nie powinieneś przegapić w swojej garderobie.

Magazyn Burda Style wskazuje na trend jeansów. Denim był noszony, ubrany i noszony, więc w twoim modnym świecie z całą pewnością nie powinien przegapić tego materiału. Nie tylko na dżinsach i kurtkach, ale także na butach lub akcesoriach modowych. Kolor tej wiosny i lata jest niebieski - denim, niebiański, turkusowy. Niebieski jest dobry. A więc możesz kupić modny plecak Desigual w jeansowym designie.

Magazyn "Chvilka" dla ciebie mówi, że po prostu nie musi być nudny, tak naprawdę nie musisz się martwić kolorami. Kupuj kolorowe akcesoria, ubrania i buty i nie przejmuj się łączeniem kolorów i marek. Zabawną i pomysłową marką jest Disaster Designs , która oferuje oryginalne i wesołe akcesoria mody, ale także żywą markę Desigual .

Magazyn My World mówi o kwiatowym pobudzeniu. Prawda jest taka, że ​​motywy kwiatowe nigdy nie wyjdą z mody. I nie ma nic dziwnego. Stają się romantyczne i typowo kobiece. Możesz nosić motywy kwiatowe w postaci strojów, a także akcesoria modowe, takie jak Desigual z motywami kwiatowymi. Fantazje są nie tylko modne.

Styl Burdy

Styl Burdy

Chwila dla ciebie

Chwila dla ciebie

Mój świat

Mój świat

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?