−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 36 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - kwiecień 2019

  22. 05. 2019      Pisze o nas

Wiosna jest w pełnym rozkwicie, ale pogoda jest w kwietniu. Chociaż byliśmy już podekscytowani sezonem kostiumów kąpielowych, musimy się trochę rozgrzać. Co będzie nosić w lecie? Co zdecydowanie nie lekceważy i kupuje w naszych letnich szafach i naszych letnich wakacjach? Doradzimy Ci w dzisiejszym artykule o naszym „Pisaniu o nas” .

Tegoroczne wiosenne i sezon letni raporty ,, Wear świeże kolory, szalone wzory, motywy zwierzęce, kombinacje ciekawy kolor i nie bój się go. „Tegoroczne World Fashion Week, który wypełniony molo, a my nie zaskoczony. Wreszcie, matowe szare ulice różnią się kolorem, Wesołe molo mody Prawda jest taka, że czerń, biel i szara moda mogą nigdy nie zadziałać, ale nie musisz się martwić o to, by przywrócić trochę życia, a sam zobaczysz, że po prostu będziesz świecić.

Przygotowana dla nas wiosenna torebka z magazynkiem AHA! Uderzające kolory, wzory i zdobienia są domenami tegorocznych trendów w modzie, więc damska torebka Desigual jest jedną z porad na temat torebek wiosennych. Brakujące lub magazyn Time gwiazd jako inspiracja dla świeżego wiosny inspiraci.V Journal of Burda Style, zobacz Wskazówka 1 i 2 Looky modelu. Tak więc świetnym napiwkiem jest plecak Desigual , który nadaje się do różnych wypustów końcówek, do noszenia na co dzień, ale także na wycieczkę lub letni festiwal.

Och dla kobiet

Och dla kobiet

Och dla kobiet

Czas na gwiazdy

Czas na gwiazdy

Burda Style

Burda Style

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?