−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 47 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - lipiec 2017

  04. 09. 2017      Pisze o nas

Lato to jedna wielka anarchia - czy to w szkole (wakacje), w pracy (wakacje) czy w modzie. Pozostajemy w modzie. A co możemy sobie wyobrazić w tak modnej anarchii? Sądzę, że możesz wziąć, co chcesz. Więc festiwal, im bardziej szalony strój, tym bardziej oryginalny. A ponieważ konieczne jest przygotowanie się na taką rewolucję, spójrzmy na to, co zalecał lipcowy numer naszych ulubionych czasopism.

Magazyn Vlasta poświęcił swoje modne dodatki akcesoriom i zainspirował być może największy aktualny trend w modzie, jakim są plecaki. Sportowy lub stylowy, w tym roku jest po prostu noszony. Naszym ulubionym jest damski plecak Desigual z motylkowym wzorem.

Czas dla gwiazd był maksymalny. Wziął maxi sukienkę i spódnicę maxi do noszenia, który był noszony na drugi sezon w wielkim stylu i nie jest zaskoczony. Między innymi trzeba dodać, że modnym trendem w modzie jest również tak zwana spódnica czy spódnica, którą maxi oferuje włoska marka Deha , którą można oglądać w naszym sklepie w piątek.

Right Women's Style mówi, że w upalne letnie dni możemy cieszyć się różnorodnymi kolorami i wzorami w różnych akcesoriach modowych, dla nas zdecydowanie są one modnymi akcesoriami Desigual . A magazyn "Betynka" poleca stylowe przedmioty dla najmniejszych, wśród których nie można pominąć romantycznej bluzki Santoro .

Vlasta

Vlasta

Czas na gwiazdy

Czas na gwiazdy

Odpowiedni styl dla kobiet

Odpowiedni styl dla kobiet

Betynka

Betynka

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?