−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - listopad 2015

  02. 12. 2015      Pisze o nas

Boże Narodzenie jest zdecydowanie tutaj. A jeśli nie przegapiłeś świątecznych dekoracji dookoła lub z podświetlonego kalendarza adwentowego, musisz zauważyć 100 procent stron czasopism i czasopism , które pochodzą od nas. Znajdziesz w nich różne wskazówki dotyczące świątecznych dekoracji i świątecznych prezentów. I, oczywiście, nie ma też Różnych wskazówek. ;)

Na łamach grudniowego magazynu mieszkaniowego można zobaczyć różnorodne dekoracje do mieszkania. Jedną z takich dekoracji, która ma również praktyczną funkcję, jest puszka Santoro z bajeczną lalką jako motywem. Możesz go użyć na przykład do rozpuszczenia herbaty lub kawy .. lub czegokolwiek innego.

Tin cookies mogą pojawić się w czasopiśmie Fashion Club. Puszka znajduje się w zabawnym motywie Scottie Dogs, a także w Santoro London. Po tej samej stronie masz świetną wskazówkę dla córki lub kobiety. Różowa kosmetyczka z biedronką zachwyci kobietę w każdym wieku.

Jeśli chcesz dostać prezent dla bardziej praktycznych postaci, ale który lubi ten styl, wyraźną wskazówką jest notebook Melli Mello , który opowiada Ci Story. Ten kolorowy i wesoły notatnik nie tylko zachwyci, ale po kolejnym roku będzie miłym i praktycznym towarzyszem na każdy dzień.

Boże Narodzenie to tylko zabawa, a wybór prezentów dla najbardziej ukochanych nigdy nie może być stresującą sprawą. Jeśli wybierzesz z miłością , nigdy nie możesz jej uciąć. ;) I oczywiście chętnie pomożemy przy wyborze. <3

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?