−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 37 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - listopad 2017

  12. 01. 2018      Pisze o nas

Listopad rozpoczyna sezon zimowy! Nie myślimy tak dosłownie, uważamy, że lepiej jest czyścić nasze sukienki, szorty i klapki gdzieś głęboko i robić płaszcze, swetry i buty. A ponieważ ten sezon zimowy zawsze ma trochę wsparcia psychologicznego, przygotowaliśmy kilka wskazówek i porad, które mogą ci pomóc.

Mamy kolejną część serii "Chodzi o nas", zobaczymy, co przynoszą nam nasze ulubione czasopisma. Tym razem skupimy się na akcesoriach. Aha! dla kobiet jest duchem w miesiącach letnich, doradz, co należy koniecznie spakować na drodze. Stylowe i praktyczne elementy to bez wątpienia kosmetyczka Santoro .

Katka Magazine poleca Desigual Jewelry w swoim Fashion Advice Store , który zawsze sprawi, że twój strój będzie idealny. Niezależnie od tego, czy wybierzesz dowolny kolor czy krój. Dziś Ona prezentuje niesamowity trend w modzie, który nie jest nigdy ponadczasowym plecakiem. Nie mamy na myśli plecaków sportowych, ale eleganckich, stylowych i szczególnie praktycznych akcesoriów modowych, które od razu cieszą się nie tylko podróżowaniem, ale także codziennym nosić. Najlepsze kawałki to plecak Desigual .

Aha! dla kobiet

Aha! Dla kobiet

Katka

Katka

MF On Today

MF On Today

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?