−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 12 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - luty 2016

  %20. %03. %2016      Pisze o nas

Luty wszystkich czasopism są pełne miłości i romansu. Dzieje się tak z oczywistych powodów - walentynki po prostu połkną każdego z nas w drugim miesiącu każdego roku. A jakie inne artykuły w czasopismach polecają ci być nieodpartym? Sprawdź u nas najlepsze z nich.

W magazynie Esthetic pomyśleli nie tylko o romansie, ale także o elegancji i odrobinie praktyczności. Ponieważ w lutym nie ma jeszcze wiosennej pogody, musimy myśleć o ponadczasowym, który może nas zaskoczyć w każdej chwili. Dlatego na lutowych stronach tego magazynu znajdziesz wskazówkę do stylowego parasola od Desigual , który możesz kupić w naszym sklepie. Kolejną interesującą wskazówką jest ciekawa, plastikowa bransoletka OPS! Obiekty .

Ale lutowy numer magazynu "Katka" również mówi o dniach, kiedy słońce w końcu wychodzi i będziemy chcieli się pojawić. Istnieje jednak potrzeba, aby część tego sportu miała coś do pokazania. Nowa kolekcja sportowa Desigual jest kreatywna, oryginalna i zdecydowanie inna, dlatego magazyn Katka poleca kolorowe buty Desigual i sportową torbę . Po tej samej stronie znajdziesz wyrafinowaną butelkę Bobble , którą znajdziesz również na naszej stronie.

Magazyn Linda opakował cały ten romans w tym miesiącu. Właśnie dlatego znajdziesz wskazówki na temat Walentynek, aby poznać styl i trendy . Nie powinieneś przegapić oryginalnej i romantycznej bransoletki OPS! Obiekty o nazwie Boulle Chick.

Kiedy masz wszystko, co należy do oryginalnego stroju , tracisz tylko jeden idealny mecz. Dodatek w postaci chusty jest koniecznością dla wszystkich, którzy chcą dopracować swój wygląd. Dlatego w lutowym numerze Lindy znajdziesz dwie wskazówki na temat oryginalnego szalika Desigual .

Estetyka nagłówka

Desigualowy parasol

nagłówek Katka

odzież sportowa Desigual

nagłówek Linda

bransoletka Ops! Obiekty

tytuł Vlasty

Desigualskie szale

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?