−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 31 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - luty 2017

  29. 03. 2017      Pisze o nas

Biorąc pod uwagę, że w tym roku spotkaliśmy się z okrutnym chłodem, nie jest zaskakujące, że nie możemy się doczekać wiosny. Z niecierpliwością czekamy na zimowe płaszcze piórowe i śnieg, a my możemy wziąć wiosenne i letnie bity. Nie będziemy musieli się położyć i będziemy mieć tylko kilka kawałków na sobie. I do tego dążyły nasze ulubione media drukowane. Rzućmy okiem na to, co polecamy wiosną i co będziemy nosić w tym roku.

Czasopismo "Czas dla gwiazd" podkreśla ponadczasowość i prezentuje kawałki w nie starzejących się kolorach. Wskazuje w szczególności na akcesoria, które niewątpliwie mają kapelusze ze szkocką i sodą . Ponieważ trwa sezon zimowy, lutowy numer magazynu Chvilka doradza ci, jak się ubrać, kiedy idziesz do firmy. Wśród pięknych Dresscodes and Boots znajdziesz inspirację dla akcesoriów modowych, które z pewnością zawierają biżuterię włoskiej marki Ops! Obiekty .

Ponadczasowe trendy zainspirowały również czasopismo Vlasta , które doradza, w jaki sposób zharmonizować sportową elegancję. Musiałeś zauważyć, że teraz ma na sobie sukienki lub spódnice Converse . Albo ta biała koszula nie musi być nudna. I tak zainspirowałeś trendy i połączenie sportowej elegancji.

Czas na gwiazdy

Czas na gwiazdy

Chwila dla ciebie

Chwila dla ciebie

Vlasta

Vlasta

¨¨

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?