−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 27 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - luty 2018

  19. 03. 2018      Pisze o nas

Luty, według amerykańskich mediów, jest miesiącem miłości, według naszych czeskich miesięcy jest miesiącem okrutnych i zimnych mroźnych nocy w łóżku. W weekendy niewiele osób chce wyjść z łóżka i kiedy są na szczycie góry lub na łyżwach. Ale to nie zmienia faktu, że Walentynki są świętem wszystkich kochanków w lutym. Ktoś świętuje walentynki, ktoś przeklina to święto. Do której grupy należysz? A może wolisz 1 maja?

Czy wiesz, jak to święto faktycznie się narodziło? Legenda głosi, że ten dzień zaczął być znany jako Dzień Świętego Walentego dzięki księdzu Walentynce. To jest rzymski przywódca Klaudiusz II. surowo zabronił swoim żołnierzom żenić się. Obawiali się odmowy walki. Walentynki oparły się mu, a młode, "śmiałe" pary potajemnie ustąpiły. Pewnego dnia jednak został aresztowany, aresztowany, a następnie stracony 14 lutego. Od tego czasu ten dzień był ważnym dniem miłości na jego cześć.

Każdego roku jest to dzień 14 lutego między świętami . Chociaż musimy iść do pracy lub do szkoły, jeśli nie wyjdzie na weekend, ale to piękne wakacje, miłość jest świętowana. To dzień, w którym zakochani kupują różne prezenty, na które się przygotowują, wybierając romantyczne, seksowne, ale po prostu schlebiające stroje. Na czym skupimy się w tym artykule.

Z amerykańskich mediów mówimy, że Czesi nie są tym, co walentynki jest tak głośne, ale można w nich coś znaleźć. Zobaczmy więc, jakie elementy mody, bo Walentynki i cały miesiąc - luty - są związane z modą, poleciła.

Magazyn Burda Style poleca wskazówkę dla sexy valentine strój. Gdzie mógłbyś zainspirować się romantycznymi kolorami, ale także pomysłową biżuterią. Niczym fantazyjny naszyjnik od Desigual . Możesz zainspirować się jako dawca, ale także jako kobieta na randce. Magazyn World Women inspirował codzienną modę, z miłośnikami armii w stylu stylowych parków Desigual lub modnych sneakersów Converse . Magazyn My World znów śpiewał Queen Shirts, więc nie mogło zabraknąć charakterystycznej i całkowicie oryginalnej koszulki Desigual.

Styl Burdy

Styl Burdy

Świat kobiet

Świat kobiet

Mój świat

Mój świat

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?