−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 23 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - marzec 2018

  25. 04. 2018      Pisze o nas

Wiosna jest oficjalnie tutaj! Chociaż nazywa się "March, za piecem", ale kto by chciał po tak długiej zimie, a więc dostajemy zimowe buty i kurtki i wyciągamy sprężyste kawałki za cenę, że dla nich wyjdziemy w zimie. lato już niedługo, przygotowaliśmy wspaniałą letnią inspirację modową w postaci modnych strojów, więc co polecają nasze ulubione czasopisma? Rzućmy okiem.

Magazyn Burda Style opiera się na długich sukienkach maxi z motywami kwiatowymi i doradza, jakie akcesoria pasują do tego stroju. Z pewnością nie rozpieszczamy Cię beżową uniwersalną torebką crossbody Calvin Klein . Magazyn Star Time zaleca, abyśmy nakładali spodnie w dowolnym kolorze, doprawieni szalikiem Desigual Colored lub Inkkas World Jackets, a otrzymasz wspaniały wiosenny strój.

Magazyn Chvilka radzi nam, abyśmy nie bali się mieszać stylów. W modzie w tym roku nazywa się znowu i oversize cuty, dzięki czemu można oba style wychodzą w postaci ekstrawaganckich ubrań Desigual, których może udzielić każda kobieta niezależnie od wieku i charakteru. Last but not least, byłeś w stanie czerpać olbrzymią inspirację z magazynu Linda, który czerpał najciekawsze fragmenty z naszego sklepu. Przypominamy, aby nie bać się łączenia marek. Takich jak stylowa torebka od Tommy Hilfiger z luksusowymi i szczególnie legendarnymi sneakersami Converse .

Styl Burdy

Styl Burdy

Czas na gwiazdy

Czas na gwiazdy

Chwila dla ciebie

Chwila dla ciebie

Linda

Linda

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?