−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 36 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Different.cz w mediach - marzec 2019

  %29. %04. %2019      Pisze o nas

Mamy tutaj wiosnę. Wreszcie możesz wyrzucić nadmiar warstw i cieszyć się przyjemnymi temperaturami w pełni. Ciesz się nowymi elementami wiosennymi. Zdobądź nowe gogle, torebkę lub ubrania i idź na nowe przygody. Co i jak nosić wiosnę? Zobaczmy, co polecają nasze ulubione czasopisma. Wybraliśmy dla Ciebie wielką inspirację, więc usiądź wygodnie i ciesz się.

Magazyn Burda Style poleca wiosenne stroje. Niezależnie od tego, czy wybierasz czas zwykły, czy wolny. Nie zapomnijcie o wycieczkach i wycieczkach, które czekają na was przy dobrej pogodzie. Dlatego niezbędną częścią twoich torebek, plecaków i torebek powinien być piękny i praktyczny film dokumentalny o klęskach żywiołowych, możesz także dostosować swój portfel lub brelok do kluczy.

W czasopiśmie „Time for the Stars ” dosłownie wyrwał polkę z kolorowymi wiosennymi płaszczami. Czy masz już kawałek w swojej wiosennej szafie? Następnie dodaj ciekawe nakrycie głowy, takie jak stylowa czapka Scotch & Soda.

A ponieważ początek wiosny to także sezon kąpielowy i nadszedł czas, aby przygotować ciało do stroju kąpielowego. W magazynie Run znajdziesz wiele ciekawych inspiracji dla pięknych elementów sportowych. Jak piękna damska odzież sportowa Desigual. W naszym sklepie internetowym możesz wybrać inne funkcjonalne i wyjątkowe elementy, między innymi Under Armour .

Magazyn Burda Style

Magazyn Burda Style

Czas na magazyn dla gwiazd

Czas na magazyn dla gwiazd

Uruchom magazyn

Uruchom magazyn

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?